dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Sosenki :)

    U nas dalej kicha... Do tego mojej Gabryśce kochanej wczoraj wsadzili nogę do gipsu :/ Gdyby kózka nie skakała...
    Noga na szczęście nie złamana ale bardzo mocno skręcony staw skokowy szyna na co najmniej 10 dni.. A Gabi jak to Gabi dalej fikatylko teraz na jednej nodze :)
  2. Jeżykowa chatka

    Nadeszła wczesna wiosna i ... przyniosła zwątpienie...

    Zwątpienie nosiło imię KRYZYS i było sztucznie napędzonym przez banki tworem
    ( tu musicie mi uwierzyć - wiem co mówię).

    Oboje straciliśmy motywację i ten co ma wielkie oczy (czyt. starch) po prostu paraliżował nas na myśl o kredycie.
    Robiłam rozeznanie wśród dobrze mi znanych firm zwiazanych z budownictwem i ludzi budujacych się właśnie i ...byłam coraz głupsza...
    ...
  3. Dziennik Ani i Bartka

    A oto najświeższe fotki!
    Ścianki działowe będą skończone juz jutro! Okna też mamy już podmurowane, gotowe:)
    Przez pogodę musieliśmy pozasłaniać okna i drzwi folią, tak, żeby nie zasłaniała światła, a osłoniła trochę wnętrze od wiatru i przeraźliwych przeciągów.
    Jutro dzwonimy do kolejnego Wuja, który pomoże nam zaplanować elektrykę i założy wszystkie niezbędne kabelki, przewody i inne takie dotąd nieznane mi cuda:) Oczywiście nie mamy jeszcze ...
  4. Między nami i brzozami - Na każdą pogodę [dziennik sarahy]

    oczko80 po odpowiedź zapraszam do komentarzy do mojego dziennika. Link masz w moim podpisie:
  5. efekt motyla czyli Batuta

    dziś w końcu zamówiłam przez internet - klamki - sztuk 6 i brakującą baterię do umywalki w górnej łazience :wink:


    Ciekawe czy klamki dotrą jutro :roll:
Strona 3 z 24