dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Co zrobić jak ma przed sobą fachowców? Porąbać drewno - świetnie się myśli.
    Miałam do rozwiązania trzy sprawy :
    - niesubordynacja pana , który namiętnie pali w naszym kominku ignorując prośby o użytkowanie zgodne z instrukcją
    - nawracający problem źle położonej Nidy na sufitach poddasza
    - dobry płytkarz na przyszłość
    Nic nie wymyśłiłam ,ale trochę drzewa jest porąbane :lol:

    Krok pierwszy bladym świtem podrałowałam ...
  2. Z Muratorem w ręku

    znikający tynkarze
    Tak się złożyło, że sprawa załatwienia ekipy tynkarzy spadła na moją głowę. W końcu to na moje żądanie usunięto z kosztorysu naszego "o mało co" generalnego wykonawcy właśnie wykonanie tynków wewnętrznych. Jeszcze w zeszłym roku rozpoczęłam poszukiwania, rozesłałam wici, zapytałam na forum rozeznałam się w cenach... i dość szybko znalazłam ekipę chętną do pracy za ceny podawane na forum. Był to mój osobisty sukces, wreszcie udało ...
  3. Magi - czekając na wiosnę ...

    11-10-2004

    poniedziałek

    Wczoraj mieliśmy pierwszą awarię. Mój kafelkarz przerabiał podejście do kranu wannowego, bo hydraulik, nie pytając się nikogo, przewidział baterię w ścianie. Ponadto robił instalację zgrzewając rury PCV, co dla kafelkarza było nowością. Mówiłam, że jak jest problem to zadzwonię po hydraulika, ale wziął się za to sam. W sobotę popołudniem to przerobił. Zajeżdżamy w niedzielę. Chcemy wlać wody do czajnika a tam tryska ...
  4. Magi - czekając na wiosnę ...

    06-10-2004

    środa

    Wykafelkował się korytarz i poszły w ruch kafelki salonowe :lol: . Myśleliśmy nad koncepcją przejścia kafelkami z korytarza do salonu /i odwrotnie/. Zaczeliśmy rysować zygzaki, fale, różne krzywe i doszliśmy do wniosku, że prosto będzie najlepiej.

    Nasze piękne równiutkie tynki gipsowe okazały się fuszerą do kwadratu. Wzięliśmy się za gipsowanie i przecieranie. O ile gipsowanie to sama przyjemność to szlifowanie ...
  5. Praktyczny dziennik AgnesK

    Od czasu zwiechy na budowie dzieje się bardzo niewiele. Panowie usunęli już lwią częśc stempli, ostatnie zostaną usunięte pojutrze, gdy miną dokładnie 4 tygodnie od wylania stropu. Ale już dziś jest o wiele jaśniej na dole, tak że nie mam już wątpliwości czy właściwie ustawiliśmy dom na działce. :wink:
    Mistrz był dzisiaj w bardzo kiepskim humorze, ponieważ wiatr, który się zerwał w nocy i dmie nadal strącił komin sąsiadce... Dziś jak wysiadłam z samochodu mało ...
Strona 1 z 2