dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Faworyt jackh'a

  2. Fotodziennik Lawendy

    prowizorka zrobiona, prąd będzie w poniedziałek, musiałem ciagnąć 260 metrów kabla, masakra. Brama prawie zamówiona, bedzie Hormann 5000x21250. Kolor oczywiscie orzech :D :D przetłoczenia M, czas oczekiwania to 6 tygodni
    a wyglada tak (na zdjeciu złoty dąb)



    jutro wkleje zdjecia w realu
  3. PIERWSZA TAKA ULKA - Jak zbudowaliśmy dom!

    A teraz fotorelacja!

    ŚCIANA MIEDZY SALONEM A KUCHNIĄ



    ŁAZIENKA



    KOTŁOWNIA



    ZALEWANIE SPIŻARNI POD SCHODAMI


    ...
  4. PIERWSZA TAKA ULKA - Jak zbudowaliśmy dom!

    Dobry wieczór!

    Ekipa wczoraj zakończyła kolejny etap. Wymurowali ścianki działowe, zalali wieniec i słupki na piętrze, wymurowali piwniczkę pod tarasem. Mieli jeszcze zrobić podłogę w piwniczce, tzn wybrać trochę ziemi, zasypać kamykiem, zagęścić i wylać chudziaka, ale.... Błoto jest niemiłosierne, ciągle popaduje i szczerze mówiąc ciężko byłoby zrealizować ten plan. Odpuszczamy na chwilę. Chociaż wątpię, żeby wyschło przed zimą :D :D :D
    ...
  5. Dom w lukrecji z Archonu - wester

    Z tynkami całkiem nieźle - zostało dosłownie parę miejsc gdzie jeszcze jest wilgotno. Pęknie schnie , nawet w garażu który jest tylko zamknięty folia ( brama garażowa przyjeżdża za 3 dni) Okupiłem to ok 120 kg brykietu i ok 8 butlami gazu. Mysle ze warto bylo - mogłem wpuścić już dziś hydraulików a pierwsze efekty na zdjęciach. Jutro znów przychodzą do roboty mimo ze sobota - to chyba pierwsza taka ekipa :)



    ...
Strona 3 z 12