dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    W sobotę w ramach rozrywki :oops: :oops: mąż wywiózł mnie do LM sławetnego marketu budowlanego. Spełnia dwa podstawowe acz konieczne warunki : jest blisko nas więc zdążę pochodzić i nie zasłabnę, a jest tyle działów że oboje mamy co robić .
    Jako rozsądni ludzie planujemy „wyprawę”. Najpierw drzemka, żebym nie zaliczyła podłogi w sklepie, potem kanapka do plecaka bo ze mną i Zośką w chwili braku dostawy nie ma żartów :oops: , teraz jeszcze lista ...
  2. Dziennik JABKA

    Noc gęsta, ludziska śpią a ja musze jeszcze cosik dopisać.

    Jak sie dziś dowiedziałem od swojej gorszej acz piękniejszej połówki ten "buraczek" co to chce 1700zł za adaptację itd. to ten jakistam architekt miejski czy tym podobny. :-?

    On wydaje zgody na zbliżenie do granic działki, zwiększenie powierzchni zabudowy itp. No i wydaje wypisy z planu (na które ludzie czekaja nawet od lipca a jest listopad) :x

    Chyba dam mu tą kasę ...
  3. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Cała góra gotowa :)
    Obiecany wyraz artystyczny :)
    Górna łazienka :)
    Widok z pokoju nad garażem :)

    A tak prezentują się luksfery z pozycji przyszłej toalety 8)

    Dół się jeszcze muruje, ogolny zarys juz jest wygląda wszytko bardzo dobrze, jestem zadowolona :)
    A teraz specjalnie dla Żaby :)
    Tak jak już mówiłam ...
  4. wbrat - dziennik budowy

    13.11.2005

    Witam,
    Oto obiecane zdjęcia z dnia wczorajszego:

    1. Komin - kratki jeszcze nie zainstalowane:



    2. A tak będą wyglądać kratki:



    3. I na koniec gotowa wiecha: niestety nie ta na dachu (ciemno się zrobiło zanim zawisła i zdjęcia nie wyszły :-?), ale ta na ziemi: skromna, przygotowana ...
  5. Dziennik andrzejki.

    13 listopada 2005 dziś z mężem mogliśmy spokojnie przez całą godzinę wspólnie pochodzić po domu i pomyśleć nad szczegółami :P Jedno dziecię chore a drugim małe ale przyszła ciocia i wykorzystaliśmy okazję aby wspólnie skoczyc na budowę 8) :wink:
    Wynik tych przemyśleń jest taki, ze łazienka na poddaszu będzie o 40 cm szersza kosztem pokoju młodszej pociechy :-? Doszliśmy do wniosku, ze skoro ma tam być i pralka i prysznic i wanna to może warto więcej miejsca ...
Strona 1 z 2