dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Moj dom to moja twierdza - dziennik budowy Marty i Macieja

    A teraz z zupelnie innej beczki. Garstka faktow finansowych. Otoz powyzszy stan zero wyniosl nas dokladnie 36750zl. Na obrys domostwa przyszly jeszcze dwa rzedy emek, jako przestrzen techniczna. Powyzsza suma zostala spozytkowana na:
    - architekta (olowki, autoCAD, papier i pomysly)
    - geodetow (niwelator, lata, okrzyki)
    - przeniesienie drenu spod domu troche na bo pod plot (moze stad ta rura?)
    - urzad miasta (nic)
    - fundamenty (partyjny beton, robocizna)
    ...
  2. Bluszczyk Asi i Mariusza

    Po całkowitym zasypaniu fundamentów - piasek będzie polewany wodą, aby dobrze się ubił. Na koniec dnia jutrzejszego zamówiona została grucha z betonem i pompą. I na tym etapie fundamenty zostaną ukończone, ale.............. chłopaki chcą stawiać parter do momentu zalania stropu :o . Uzgodniliśmy, że jeśli pogoda na to pozwoli, to wznawiamy prace za około 2-3 tygodnie.
  3. Bluszczyk Asi i Mariusza

    Witamy w kolejnym dniu budowy. Dziś koparka, którą kierował oczywiście Pan Stasiu - przecież inaczej być nie mogło, zaczął zasypywać fundamenty.
  4. Nasza Lawenda

    co nieco o światełkach..

    przejrzałam ostatnio ofertę Italuxu w poszukiwaniu trzech "zwisów", które nadalyy sie do kuchni, bo umyśliłam sobie zamontowanie światełek nad blatem.. mniej więcej takie "cóś"

    ewentualnie nawiązanie mogłoby być nad stołem w jadalni
  5. Dziennik Ged'a

    Po kilkudziesięciu godzinach ciężkiej pracy nad CO, wyłączyli na 5 sekund zasilanie. Próbna wersja programu nie czyta kopii. Cały wysiłek szlak trafił. To nie było 150 m2... to było 1200 m2 podłogówki - symulowanej ze wszystkimi szczegółami. 9 rozdzielaczy, 4 pompy, 3 zawory trójdrogowe, siłowniki i kilometry rur. Do tego wszystkiego sterowanie PID. Jadę po UPS`a.
Strona 1 z 16