dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Jayer'a

    Prace przygotowawcze nowej ekipy nie wypadły najlepiej. Zaczynam nabierać przekonania, że wszystko jedno kogo sie zatrudni do budowy. Dopóki organizuje się prace samemu...
    Nowa ekipa przyszła, owszem porobiła co miała, ale poprawić jednego otworu okiennego zapomnieli... Współpraca zaczyna się nieciekawie, tym bardziej, że goście robią minimum co mają zrobić i sru... Nie ma ich. Tak samo mialem z poprzednimi. Zaczyna mnie to wpieniać.
    Za to jest nowa pozytywna rzecz... ...
  2. dziennik mariana i iki

    Dość długo się nie odzywałem, chociaż trochę sie wydarzyło. Na naszej działce miał miejsce INWAZJA MOCY, to znaczy, że w baraczku już świeci się żarówka. Trochę to trwało ponieważ musiałem skorzystać z pomocy "najwyższej instancji" to jest kierownika zeork. Musze przy okazji wyznać,że bardzo nie lubię wszelkich "załatwiań" gdyż jestem zwolennikiem przejrzystości w działaniach, stąd też czułem się troszeczkę dyskomfortowo.Moje wyrzuty sumienia ...
  3. Dziennik Ged'a

    Pierwsze podejście - pierwszy pomysł:

    Link do projektu

    Plus do tego podpiwniczenie pod głównym budynkiem, zmiany w układzie pomieszczeń i stylizacja na koniec XVIII w.

    Najpierw chcę zrobić stan zero i zabezpieczyć. Nie spieszy mi się, raczej skupię się na urządzeniu działki. Rozkopy fundamentowe niestety dadzą się jej we znaki - chciałbym to mieć jak najszybciej za sobą.
    Potem stawiam tą przybudówkę z garażem, ale przerobioną ...