dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Whisperów

    13 grudnia 2005
    Z rana pojechałem do kamieniarza spytać co robić z tym kominkiem. Powiedizał, że według niego ta duża płyta jest zbyt duża, należałoby dać kilka mniejszych. Co do plam, powiedział że przeszlifowanie całości powinno pomóc. Nie wiem... zobaczymy co jutro powie kominkarz.

    Po powrocie porozrzucałem trochę klińca po podjeździe. Ja wiem, że powinno się wykorytować, wysypać piaskiem, ubić i dopiero na to dawać kliniec (który też wypada ...
  2. Dziennik Whisperów

    12 grudnia 2005
    Świąt narodowych dawno nie obchodziliśmy. No to proszę - Dzień Niepodleglości Kenii . Gratulki!

    Wieczorkiem pojechaliśmy z Luśką przenocować, już po raz któryś. Co prawda łoże mamy mało wygodne, bo składające się z kilku koców na wykładzinie, ale zawsze to lepsze niż styropian. Woda ciepła już jest, baterie pomontowane, Luśka bawi się prysznicem a woda... ...
  3. Dziennik Whisperów

    Kilka słów na temat oklejania kominka - cofnę się do 10 grudnia. Kiedy rano pojechałem do kominiarza, okazało się, że w dużej płycie trawertynu, która przykrywa półkę po lewej, kamieniarze nie wycięli dziury na kable :evil:. Stąd też konieczne było wycinianie jej na miejscu (pierwsze zdjęcie z poprzedniego postu).

    W trakcie przymierzania poszczególnych elementów okazało się też, że jeden z kawałków trawertynu biegnący pod wkładem jest zbyt wysoki i zbyt ...
  4. Nurniego dziennik

    13.12.2005
    Parapetówko/moje urodziny udały się przednio.
    No dom to mi się na pewno nie rozeschnie :wink: 8) :o
    Sobota - impreza młodzieżowa - no comment 8)
    Niedziela - impreza rodzinna. A tu szok. O budowie domu wiedzieli tylko nasi rodzice i moja siostra. Jako, że rodzinkę mam troszkę wścipsko-dulską więc widziałem, że cierpią bardzo. A co - 10 lat na to pracowaliśmy.
    Obie imprezki po ok. 20 osób DOM przeżył bez strat - nie licząc jednego ...
  5. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Wróciłam dopracy więc trochę zaniedbałam Dziennik ale już nadrabiam.
    W niedzielę mieliśmy miłych gości z Klubu Prymulkowiczów, obejrzeli domek - wiem jakie to ważne i jak zmienia wyobrażenie :)
    Bardzo nam było miło gościć ich w naszych progach :)
    Przed domem stanął też 1 bałwan ( zdjęcie gdzieś jest jak tylko je znajdę to umieszczę :) )
    A teraz już budowlanie - poddasze się ociepla już prawie finisz :)
    Elektryk oczywiście nie skończył ...
Strona 1 z 3