dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Łazienki

    Planujemy łazienki. Na razie dolną, bo ma być robiona w pierwszej kolejności, żeby dało się mieszkać.
    Od kilku dni analizujemy poszczególne wersje i decyzja co do płytek już właściwie zapadła. Wybrany wzór to Estrella firmy DOmino. W życiu bym nie przypuszczała, że będą mi się podobały takie wzory. Aranżacja się robi, następnym razem wkleję fotki, bo dziś już nie mam siły zupełnie.
    Cały czas nie mam pomysłu na łazienkę na górze, która ma fatalny ...
  2. powoli do przodu

    ponieważ wczoraj mieli pojawić się dekarze, a sie nie pojawili dziś cały dzień spędziłam na poszukiwaniu nowej ekipy...i znalazłam ale wejdą na dach dopiero po świętach. Juz nawet nie przejmuję sie jaką wtedy zastaną pogodę. żeby sie zrelaksowac pobuszowałam troche po necie w poszukiwaniu inspiracji do wnętrza (to czego nei mogę się już doczekać).
    I proszę oto kilka z nich:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dywa dla dziecka.jpg
Wyświetleń:	146
Rozmiar:	48,2 KB
ID:	89999
    dywan do pokoju dziecięcego (gdybym taki kupiła mój ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	craigsteely_com_drewniany_dom_5.jpg
Wyświetleń:	258
Rozmiar:	75,2 KB
ID:	90001  
  3. (prawie) SSO + (prawie) dachówka

    dojechały opóźnione kominy systemowe, więc dziś murarze postawili je i wymurowali komin z klinkieru.

    Tym samym jutro cieśle dokończą deskowanie i osiągniemy długo oczekiwany SSO...

    W tym samym czasie chłopaki z ekipy dekarzy lecą z łatami. Dla próbki położyli 6 sztuk dachówki (wprawdzie każda w innym kolorze) dla lepszego określenia wymiarów

    Po położeniu dachówki, dach osiągnie finalny kształt - zobaczymy co z tego wyjdzie ... ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: turmalin Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0137.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	89995   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0136.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	58,6 KB
ID:	89996   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0135.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	89997  
  4. Żyrandol nadjechal

    Czeka mnie teraz renowacja i okablowywanie ale warto bylo krysztaly i szklo sa piekne widac na nich dotyk czasu do tego sa elementy barwione,ktore przelamuja koncepcje krysztalowego zyrandola.Nie chcialam by bylo jak to ujac ZA KRYSZTALOWO
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7135.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	89984
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7127.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	103,2 KB
ID:	89985
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7126.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	89986
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7132.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	89987
    Mam nadzieje ze na Sweta zawisnietrzymajcie kciuki
  5. Składanie więżby - część 3

    Wczoraj więźba została złożona. W dniu dzisiejszym dachowcy zaczęli kłaść folię oraz łaty i kontrłaty. W czwartek lub piątek mają położyć płytki struktonitu (grafitowe) na deskę podrynnową i montować rynny pcv (zamówione kolor czarny Galeco). Mamy komin systemowy Presto Duo do kominka w salonie. Zamawiając go nie zwróciłem uwagi iż w zestawie nie ma on płyty przykrywającej komin. Pozostaje szalować lub kupić płytę gotową z innych kominów systemowych. Zaprzyjaźniona ...

    Updated 20-12-2011 at 17:17 by rewo66

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060187.jpg
Wyświetleń:	3255
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	90979   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060193.jpg
Wyświetleń:	3252
Rozmiar:	86,2 KB
ID:	90980   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060189.jpg
Wyświetleń:	3250
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	90984   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060175.jpg
Wyświetleń:	3248
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	90985   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060191.jpg
Wyświetleń:	3243
Rozmiar:	80,7 KB
ID:	90986  

Strona 1 z 4