dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Jeżykowa chatka

    Cóż ...opisując drugą połowę tegoż samego dnia ...po dwóch tygodniach...ktos posądzi mnie o refleks szachisty ... :roll: :oops:

    No nie do końca ... Nabierałam dystansu i musiałam ochłonąć bo

    mam balowych sąsiadów

    Jedynych jedyniutkich w okolicy ... ale za to jaaaakich !

    Mogę pobierać od nich lekcje ...
  2. Samborowa chatynka

    3dzień
    chatynka rośnie w oczach, pogoda nadal wyśmienita- praca na wysokościach wre:

    krótka przerwa na posiłek:

    po całym dniu pracy mamy taki widok na chatynkę:

    ...
  3. Dziennik Ady i Mikolaja

    no i ruszyła machina.... 2 dni temu zawitał na budowę elektryk żeby podłączyć skrzynkę budowlaną, a wczoraj ruszyła firma budowlana. Kiedy dzisiaj mąż wjechał na działkę prawie jej nie poznał.. wykopany dół, humus zdjęty, geodeta w toku prac.. o rany już zaczynam sie obawiac. Maz poznał sasiadow podobno sa w porzadku.. ja niestety w tym czasie staralam sie doprawadzic do porzadku nasze dotychczasowe gniazdko..ale po poludniu tez zawitalam na dzialke... jeju jeju dzieje się. ...
  4. Domek - W-49.12b G&K

    W ubiegłym tygodniu odwiedziłem po zimie plac budowy i oto co zauważyłem

    ...
  5. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Kolejny weekend w domku :) :)

    Tym razem Megusia kocica, została w starym domku z Kasią i Kubą. Nie chcieliśmy jej narażać na stres :(

    Przywieźliśmy kominek - jest "zdobyczny". Mieliśmy nie kupować, gdyż kasy za mało mamy, a tu Piotruś z Lucynką odsprzedali nam kominek za bardzo przystępną cenę. Dziękujemy :) i pozdrawiamy i małą Ninkę teżżżż :)

    Okazało się, że musimy się dowiedzieć/przeczytać, ile cm powinien ...
Strona 4 z 15