dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Libra Basi i Damiana

    A że dzisiaj 13 to musiało sie coś przytrafić więc mamy następną wpadkę !!!

    Wczoraj umówiliśmy przywożenie piasku na 11-tą, a koparkę na 10 żeby wykopała humus ze środka.
    Koparka przyjechała i zaczęła kopać.
    Około 11 dostałem telefon, że mogą sie spóźnić z piaskiem. Dzwonie do szefa od wożenia piasku ... a on mówi że sie samochód popsuł ... tere fere kuku ... pewnie trzeba było zwieść gdzieś indziej ... w miedzy czasie parę razy porozmawiałem ...
  2. Libra Basi i Damiana

    Po walkach z budowlańcami okazało się, że chłopaki wiedzą co robią i że się da zaizolować fundamenty tak jak powinno być ... nawet mimo że trochę wody i błota było. 8)
    Wczoraj odbyło się zasypywanie fundamentów ... ale tylko z zewnątrz bo nie było piasku.
    Wiec fundament z zewnątrz został ocieplony styrodurem 5cm i obłożony folią kubełkową. :)
  3. szafirkowa budowa

    [b]I sa pierwsze mury[/b]

    Na szczęście pogoda może nienajlepsza ale też nie powoduje jak narazie większych problemów z murowaniem ścian fundamentowych. Ekipa zwija się jak może aby zakończyć do soboty. Nie obeszło się i tym razem bez kłopotów. Zamówiony wcześniej piasek owszem przyjechał na czas lecz nie taki jak powinien. Zadzwoniłem do gościa aby przywiózł jeszcze jedną wywrotkę a do tego czasu korzystamy z piasku od kolegi obok. Trochę to kłopotliwe bo ...
  4. Dziennik NASZEGO domu

    Mąż właśnie przekazał mi radosną wieść, że bramy garażowe będą w przyszły czwartek, ciekawe kiedy drzwi zewnętrzne.
    Już nie mogę się doczekać by dom miał wszystkie otwory solidnie wykończone.
  5. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Ten mój mąż to jest kochany... :D :D :D jest w Poznaniu, kupuje materiały do mieszkania synka ....ale mysli tez o naszych sprawach i chwała mu za to.... :D :D :D Właśnie szuka płytek do naszego pomieszczenia gospodarczego i jak znajdzie w miare tanie to kupi...a dzisiaj słuchajcie, miedzy zakupami paneli i wyborem drzwi wewnetrznych do mieszkanka synka, kupił tuje do ogrodu... :D :D :D Mówi mi, że są wieksze od tych, które posadziłam na jesieni - przywiezione przez mojego ...
Strona 1 z 13