dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wolne popołudnia

    Witam!

    Mały zakup z allegro:

    kilka wolnych chwil i powstały:

    strzemiona w ilości 170 szt. na ławy.
    Z tym sprytnym ...
  2. Utwardzanie drogi i podjazdu

    Tak jak widzicie dojazd do przyszłego domu z drogi asfaltowej mamy dosyć długi (33 m) a i podjazd dosyć spory. Dlatego zdecydowałem że będziemy go utwardzać gruzem z przeprowadzanych w okolicy wyburzeń i remontów. To będzie dłużej trwało, lecz będzie z pewnością tańsze. Alternatywą był tzw łupek z niedalekiej kopalni, niestety ten materiał też swoj kosztuje i na pewno nie jest lepszy od gruzu. Myślę że PnB będziemy mieli najwcześniej w czerwcu, więc trochę czasu zostało. ...
  3. Oczko, a raczej stawik;)

    Zima szaleje, więc robota stoi Póki co wydajemy pieniądze na niezbędne rzeczy typu przewody, skrzynki i rozdzielnie. A no i zakupiliśmy drzwi do kotłowni.
    W dzienniku nie zamieściłam chyba jeszcze żadnego zdjęcia naszego "oczka", które to zostało wykopane, żeby odbierać wodę z drenażu wokół budynku oraz z reszty naszej podmokłej działki. Znajduje się tuż przy strumyku, więc bardzo szybko się napełniło. Oczywiście to, co widać na zdjęciu to wersja robocza, ...
  4. Krok po kroczku

    Witam wszystkich
    Minęło kilka dni i znowu kilka rzeczy pozałatwianych. Dotarły w końcu długo wyczekiwane mapy do celów projektowych 6 szt kosztowało mnie 600 zł cena dosyć dobra jak na warunki obecne więc jestem bardzo zadowolony
    W zeszłym tygodniu byli też panowie od odwiertów, bardzo fajna ekipa. Opinia już jest gotowa, powinna do mnie dzisiaj dotrzeć i tutaj też zaoszczędziłem troszkę bo trzy odwierty po 3m każdy z opinią kosztował 700 zł za całość ...

    Updated 13-03-2013 at 12:05 by Blancik

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum