dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Irytuje mnie słabość łącza :-? Nie wiem jak teraz wrzucić zdjęcia. Z drugiej strony niewiele się zmienia już. Dochodzą drobiazgi, lustro, lampa, wieszak na ręcznik… Myślę że nasze mieszkanie było nieźle zagracone. Przestrzeń życiowa zwiększyła się nam o 100% a nie odczuwamy żeby w domu był nadmierny luz ! Meble prócz kuchni przyszły wszystkie i jedynie brakuje trochę regałów, które powinny zastąpić bardzo niewygodne szafki w pokojach dzieci.

    ...
  2. Dziennik Budowlanej Jones

    Wejście Smoka – cz. 2

    - Dobra niech będzie! – ustępuje blond Bruce Lee. A przynajmniej tak się nam wydaje.
    Szczęśliwi wyjeżdżamy na krótki urlop, w dziką krainę jezior. Po tygodniu wracamy i od razu gnamy na naszą ziemię. Akurat jest niedziela. Słonko pięknie świeci, skowronek-stały bywalec na naszym niebie drze się na powitanie jak opętany. A tu na naszym cudnym rudym ściernisku zieje dziura niczym lej po bombardowaniu. Za lejem piętrzy się wał ...
  3. Dziennik Budowlanej Jones

    Wejście Smoka – cz. 1

    sierpień 2003, uprawomocnienie się zbliża, w sercu euforia, krew szybciej krąży, szaleństwo przygotowań…

    W szaleństwie jest metoda. Oto pojawia się pierwsza i najważniejsza budowla na naszej dziewiczej działce… czyli wychodek :D . Po niej paliki dla Pana Koparkowego. A wygląda to tak:



    Niestety Pan Koparkowy jest nieuchwytny. Wybieramy innego. Zatem ...
  4. Początek

    DECYZJA Decyzja o budowie ( jak już pisałam ) wypełzła na wierzch pod wpływem oglądanych widoków ( och...ach..) CZyli ostatni i najgorszy czynnik rozsądku budowlanego, ale za to najbardziej motywujący! Przy zakupie ziemi próbowaliśmy się jaszcze trochę oszukiwać -chyba ze strachu przed ewentualnym wyzwaniem- Przecież to rewelacyjna lokata kapitału! :lol: Ale ta motywacja była podszyta kłamstwem i obłudą Bo od chwili stania się posiadaczami ziemskimi :wink: do tego uzbrojonego ...
  5. Dziennik Maksia

    Z prasy lokalnej
    marzec 2005


    Skanalizują Grzędzice

    Jeszcze w tym roku opracowany zostanie projekt kanalizacji Grzędzic. To problem palący, ponieważ zdarzają się przypadki wywożenia nieczystości na pobliskie pola.
    Kanalizacja wsi podzieliła jej mieszkańców. Część oręduje za tym, by jak najszybciej zrealizować projekt, ale jest też grupa, której w najmniejszym stopniu nie przeszkadza fakt, że nieczystości trzeba wywozić we własnym zakresie.
    ...