dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. new in bo concept

    piękne lampy Ball w Bo Concept.










    Aż żałuję, że kupiłam te swoje żarówki. W każdym razie już wiem, na co je wymienię, jak będą zbędne fundusze
  2. Ssz...

    Dziś dzieło się dopełniło (z malutkimi ubytkami jeszcze, za pięknie by było gdyby tak wszystko od razu...).
    Stolarka wstawiona, odgromniki założone (jeszcze nie skończone), alarm częściowo założony i działa! - do domu małż doprowadził prąd tymczasowy, jest światło!

    Front:



    Front kuchnia i salon:



    Wiadomo: ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: drzwi, okna, ssz Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Przygotowania do tynków

    Od jutra wchodzą tynkarze. W związku z tym przez ostanie dwa dni wykańczaliśmy elektrykę. W sumie zajęło nam to czas od piątkowego popołudnia do wtorku wieczorem, przy czym sobota i niedziela - od rana do nocy praca 3-4 osób. No i pewne rzeczy były zrobione wcześniej (większość dziur na puszki).
    Wczoraj umordowałam się rozkładając dwa obwody kabla 5x2,5 mmm2 ( trójfazowy). Gruby, sztywny a że ciągle chłodno, to b. kiepsko się układał. Ale udało się.
    Dziś ...
  4. Projekt Słodki mg projekt - rzuty

    - 13-03-2012 - 19:37 (Budujemy dom dla wroga czyli nasz pierwszy Słodki :))
    Zgodnie z nazwą dziennika budujemy Słodkiego
    Pracownia mg projekt. Zmian w projekcie/ adaptacji mamy niewiele. Przyznam, że w części wykonawczej pojawia się niestety sporo błędów. Na to niestety zwracają uwagę wykonawcy. Zakładając, że rozumieją co budują...
    Oczywiście sam środek trochę pozmieniany. Odrobina przez architekta. Głównie dostosowanie do lanych stropów. Resztę robimy we własnym zakresie To w kolejnych postach
  5. Mania

    Jeszcze garaż, łazienka na dole i kotłownia
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kotłownia.JPG
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	47,7 KB
ID:	106188   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	garaż.JPG
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	47,0 KB
ID:	106189   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka.JPG
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	49,2 KB
ID:	106190   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kotłownia miejsce na piec.JPG
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	39,8 KB
ID:	106191  
Strona 1 z 4