dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Swoją droga czuję się dziwnie , ciągle płacimy a jeszcze nie wyszliśmy ponad powierzchnię ziemi. :-?
    Cały czas prowadzę drobiazgowy spis wydatków na budowę (oczywiście ogrodnicze wydatki to zupełnie inna sprawa – to wydatki konieczne do przeżycia budowy :wink: )
    Jutro trzeba dopłacić resztę za stal i wpłacić na kanoldy. Dla początkujących tak nazywają się w każdym razie w tutaj takie brzydkie , ale wytrzymalsze bloczki betonowe na ściany fundamentowe. ...
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Czy ktoś wie co się stało ze stalą??? Stała się jadalna ??? Ma być użyta do budowy nieistniejących u nas autostrad ???
    Dwa miesiące temu przygotowując się od strony kosztorysowej byłam w hurtowni stali i poprosiłam o wycenę „części metalowych”. Dziś poszłam na zakupy, hehe ładnie to brzmi : poproszę tonę stali . :wink: Ale patrząc poważnie to pierwotna wycena była o 1500 zł niższa!!!! Co było robić , wróciłam obdzwoniłam inne miejsca i zafundowałam ...
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    1. jadalnia po elektrykach:) wisza lampki nad stołem....którego niestety jeszcze niet :-?

    2. jadalnia j.w
    3.kuchnia po elektrykach - halogeny
    4. technika :D :D w saloonie :)
    5. juz nie wisza kable z sufitu... :)
    6. łazienka
    7. łazienka brakuje jeszcze luster :-?
  4. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

  5. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    9 kwiecień
    przyłącza - jednak woda nie popłynęła :( :( :(
    powód - tam gdzie się wpięłam nie ma "dziurki", więc i wody nie ma. po świętach przyjadą z wodociągów i ten otwór zrobią (tzn. poprawią swój błąd).
    a, koparka faktycznie pracowała 8 godz. (kto by pomyślał) :lol:

    działkę mam znowu tak przeoraną, ze ho, ho, a ile gliny na wierzchu - powinnam chyba pomyśleć o otworzeniu pracowni garncarskiej.
    ...
Strona 1 z 2