dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. I się mury pną do góry!

    Zepsuła mi się ładowarka do aparatu, więc na razie nici ze zdjęć
    A tak dużo się dzieje...

    A deszcz pada i woda leci na podłogę Oj, już by się chciało otulić domek Przykryć dachem, wstawić okna... Żeby nie był taki bezbronny, smagany wiatrem i deszczem...
    Coraz mocniejsze uczucia on budzi…

    Podpisałam umowę z Ejsmontem na projekt wnętrz na parterze. Fajne mają wizualki na stronie. Ustalam 2D. Na poniedziałek będzie last ...
  2. ławy zalane

    Ale miałam stres, trzy gruszki (w sumie 29m3) podjechały na działkę żeby zalać ławy, a przyszłe ławy jeszcze częściowo stały w wodzie . Ku mojemu zdumeniu majster Kazio kazał lac i lali. Ja że teraz jestem stałą czytelniczka kazdego forum budowlanego miałam przerażone oczy ale panowie upierali się że beton wyprze wodę i będzie "pani kierowniczko dobrze" (no zobaczymy). Z wrażenia nawet zdięć nie zrobiłam. A myslałam że będzie książkowo: wykopią a tam suchutko, ...
  3. ... ?awy zalane

  4. Praca idzie pełną parą :)

    - 13-04-2011 - 20:49 (Dziennik budowy - Szpak MG projekt - Wymarzony dom :))
    Witam,

    Od ostatniego razu nie mało się zmieniło na działce. Pogoda w miarę sprzyja, opady jeśli są to niezbyt obfite, często przelotne. Dlatego też jesteśmy na ukończeniu murowania ścian fundamentowych. Plany na przyszły tydzień to wylanie chudego betonu.

    Ale wcześniej winny jestem zdjęć z zalanymi ławami, dlatego też proszę bardzo:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ławy.jpg
Wyświetleń:	515
Rozmiar:	100,0 KB
ID:	52351

    Po zalaniu ławy przyszła wolna sobota i na działce pojawiło ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: szpak Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Moja latarenka

    Jako ze juz dawno postanowilam,ze mieszanie stylow bedzie moim temetem przewodnim wynalazlam nowe cacko.Mimo ze kocham styl angielski to jednak nie chce stworzyc atmosfery hotelu w wlasnym domu czy tez katalogowego wnetrza.Chce miec dom z dusza czy to mozliwe?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	217125_1966902419059_1437881664_2275849_5013662_n.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	29,3 KB
ID:	91698
    Oto co allegro zaproponowalo mi dwa tyg temu no i poszlam na calosc hehhehe

    Updated 26-12-2011 at 12:50 by Olusia

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 10