dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dworek i ogród różany Moni

    Na budowie:
    Ściany wewnętrzne poddasza i kominy rosną w górę, choć w niezbyt szybkim tempie. Trzeba było wykonać sporo poprawek (po poprzednich fachowcach) związanych z kominami i to zabrało dużo czasu. Teraz już, mam nadzieję, będzie szło sprawniej. Zdjęć na razie nie wrzucam, bo i tak niewiele byłoby widać - wszędzie stoją cegły, pustaki, taczki, wiadra i inne szpeje :lol:. Widać już co nieco jeśli chodzi o poszczególne pomieszczenia i cieszę się, że wyszły przestronne ...
  2. Dworek i ogród różany Moni

    Na budowie:
    Ściany wewnętrzne poddasza i kominy rosną w górę, choć w niezbyt szybkim tempie. Trzeba było wykonać sporo poprawek (po poprzednich fachowcach) związanych z kominami i to zabrało dużo czasu. Teraz już, mam nadzieję, będzie szło sprawniej. Zdjęć na razie nie wrzucam, bo i tak niewiele byłoby widać - wszędzie stoją cegły, pustaki, taczki, wiadra i inne szpeje :lol:. Widać już co nieco jeśli chodzi o poszczególne pomieszczenia i cieszę się, że wyszły przestronne ...
  3. FOTODZIENNIK - domek Sevage&Ivi ROSA

    z placu boju:
    wypieliłam ziemię przy pierwszą część wcześniej posadzonych tujek .. mnóstwo perzu się uchowało jednak :/
    a także dodałam nasadzenia między kamieniami przy warzywniku..
    No i pokażę wam efekt prac weekendowych :))


    ocieplenie podłogi cd..
    spiżarka ze styropianem :)


    salon z dodatkową ...
  4. Marjuchowe dylematy przy budowie Beaty.

    Trochę napiszę co się teraz dzieje.
    W piątek przywieźli zagęszczarkę i mogłem spokojnie zasypać i zagęścić rurę do wody. :D
    Niestety nie zrobiłem wymiany gruntu pod stopy fundamentowe, bo wykop jednak okazał się za wąski . :evil:
    Próbowałem ręcznie kopać, ale po trzech godzinach zupełnie nieefektywnej pracy dałem sobie spokój.
    Nie dość, że nic nie zrobiłem to jeszcze czas straciłem :-? .
    W sobotę byłem w pracy, więc budowa stała ...
Strona 17 z 17