dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w mimozach

    Zaczęło się... nie będę pisać o przejściach związanych z dostaniem pozwolenia na budowę. Każdy kto szwędał się po Urzędach, Starostwach, Gminach, itp, wie co przeżyłam i nie muszę nikomu tego tłumaczyć. :roll:
    Roboty na działce zaczęły się ok. 4 tygodnie temu, ale dopiero dzisiaj postanowiłam założyć dziennik.

    Na początku był chaos :roll: a następnie barak dla budowlańców wykonany za pomocą ośmiu rodzinnych rąk :)
    ...
  2. Dziennik Kasi i Zubra

    Wreszcie udało się nieco ogarnąć to co było wokół domu.
    Cały ten pobudowlany pierdzielnik.
    Góra humusu pięknie rozwiezoina.
    Niby teren niewielki a koparkowy walczył prawie 4 godziny.
    Tylko Filip płakał, że koparka zniszczyła mu górkę .I kiedy zbudujemy następną.
    Nie bawiliśmy się w żadne specjalne odchwaszczanie.
    Na to co było/ kiedyś tam wstępnie skoszone/rozwieźliśmy rzeczony wcześniej humus.
    Zaznajomiony rolnik ma przyjść ...
  3. Dziennik Kasi i Zubra

  4. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Super :evil: nie powiedzialam jasno gdzie bedzie lodowka i w sumie mam podlogowke pod lodowka, wrr, ale jestem zla na siebie. Ladnie na wszystkie szafki w kuchni nie polozyli, tak samo w garderobie i pod wanna, a ta lodowka i jedna szafka w kuchni nie. Mam nadzieje ze nie bedzie bardzo zle.
    Fotosik nie chce chodzic, pewnie jutro zamieszcze zdjecia podlogowki.
    Polozyli mi rurki tez w kabinach, bo maja byc z plytek brodziki, mam nadzieje ze bedzie mozna tam zrobic spad, zastanawiam ...
  5. Dziennik RybciaFiga

    U nas już zalany strop - dokładnie w ubiegły piątek od rana panowie zalewali :-) No i niestety cały weekend upłynął nam na podlewaniu betonu, który wchłaniał niewyobrażalne ilości wody i w tempie błyskawicznym.

    Panowie robią sobie kolejną przerwę, co mnie bardzo martwi, bo już chcielibyśmy widzieć dalsze postępy, a tu nic i nic i tak niestety do końca długiego weekendu :-( A muszą skończyć do końca czerwca, bo potem mamy zamówionego dekarza!
    ...
Strona 1 z 17