dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy RUBINA z pracowni MG Projekt

    Chwilowo niewiele się dzieje na budowie. Wykonane zostały różne drobne zbrojenia nadproży i słupów, położone kształtki nadprożowe na wyższej części budynku.
    Ja w międzyczasie zbieram oferty na okna, bramę garażową, rolety, dachówki i cegłę klinkierową, odwiedziłem już chyba z 30 sprzedawców i nadal mi kilku zostało...

    Obecnie front budynku wygląda jakoś tak:


    ...
  2. Budowanie marzeń

    Wczoraj po długiej przerwie dokończone (no może jeszcze nie całkiem, bo zostały do zrobienia boki) zostało docieplenie garderoby naszego synka, czyli zadaszenia nad wejściem



    a dziś położono siatkę i klej na szczytową ścianę garażu (widać tu też fragment naszej podmurówki pod ogrodzenie)

    ...
  3. Dziennik mag - Irysek.

    Kamieni przyjechalo cale 22 tony i teraz mamy maly problem, bo po ulozeniu jednego czka, wiedzac ile zejdzie jeszcze kamieni na drugie i grill okazuje sie, ze kupilismy o cale 15 ton za duzo :o :roll: :P , w dodatku wszystko zostalo wysypane na wjezdzie do auta, wiec musze parkowac przed ogrodzeniem.
    Teraz wszystkie kamienie musimy wrzucac na taczke i wywozic za oczka, maz juz trzeci dzien "walczyl" z nimi, a ich jak nie ubywa tak nie ubywa :-?
    Oto sprawcy calego zamieszania! ...
  4. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    To nic, że dzisiaj 13-ty ( ale nie piątek), był to najlepszy dzień na załatwianie spraw budowlanych.
    Byliśmy na działce i:
    - był Pan geodeta i wytyczył rogi działki ( trochę mam mina się popsuła, bo okazało się, że sąsiad zakosił nam ziemię 20 cm przez długość około 20 m, albo coś z tymi palikami jest nie tak, jutro wyjaśnimy)
    - przyjechali Panowie od stawiania siatki i do przyszłego tygodnia do piątku ma już stać ( tylko z jednej strony postawimy ...
  5. Dworek i ogród ró?any Moni

    Dzisiaj ocieplone zostały 3 lukarny i wykonane obróbki blacharskie na desce czołowej i na tylnych lukarnach. Dokupiłam znwu masę gwoździ, kołków i innych paści, które były konieczne. Doczekałam się również na dostawę dachówki podstawowej, rynien, grzebienia pod gąsiory i innych elementów. Niestety nie dostarczono nam gąsirów i dachówek brzegowych prawych i lewych. Panowie się niecierpliwią, a szef składu budwlanego mówi, że będą dopiero na ... wtorek :o :evil: :evil: ...
Strona 1 z 20