dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    GLEBA
    No sami widzicie, jak ja na nic nie mam czasu. Czegokolwiek bym nie robiła, zawsze powinnam w tym samym czasie robić też coś innego albo dwa cosie, albo i trzy... A już na pewno nie powinnam w tej chwili pisać do dziennika, bo to kompletnie nieracjonalne...
    Szybko zrelacjonuję inne niż parapetówka wydarzenia zeszłego weekendu.
    Zgodnie z zapowiedzią w piątek pojawił się nasz Pan Wywrotkowy i dostarczył nam jeszcze pięć wywrotek ziemi. Wyrzucił ją na działce ...
  2. Wolność Tośku w swoim domku

    Taka mnie refleksja naszła, dobrze mieć dobrych sąsiadów. Otóż gdy ja tradycyjnie znowu jestem chora, mój WUmil sprzątał działeczkę i nagle sąsiad z lewej pozabierał jakieś dziwne śmiecie, bo mu się przydadzą a z lewej załatwi nam więźbę i jeszcze dorzucił parę cennych rad. Mamy farta :D :D :D
  3. Marzenia o własnym... podwórku

    Miła, pogodna niedziela. Można było w stroju "kościołowym" pospacerować chwilę po działce nic nie robiąc. Fajnie że nie pada, pogoda ma być coraz lepsza, piasek ubił się jakl skała, nie powinno osiadać. Ni ma bata.
    Aby do jutra... Się będzie działo :wink: :D
  4. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Jak bardzo zmienia się wnętrze po malowaniu przekonałam się kilka tygodni temu , gdy na ścianach pokoi na poddaszu pojawiły się kolory. Ale to co teraz stało się z pokojami to .... po prostu SZOK :o . A wszystko za sprawą ... podłóg :wink: . Już SĄ ! :D
    Moje obawy co do efektu końcowego ułożonej deski barlinieckiej okazały się bezpodstawne 8) . Trafiłam bowiem na wspaniałych fachowców , takich "z prawdziwego zdarzenia". Deseczkę ułożyli wyśmienicie, ...
  5. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    MAJ NA BUDOWIE
    Wtorek 2007-05-01
    .... I odradzam się jak Feniks z popiołów. Maj na działce zaczął się tak czyli M08L w blasku wschodzącego słońca.



    Piątek 2007-05-04
    Cholerna myszka i moje gapiostwo - całą litanię dla Was napisałem z okazji 3 Maja a tu drobny nierozważny klik wstecz i cała robota poszła .... Napiszę innym razem. Padam ze zmęczenia ....

    Tu dopiszę com ...
Strona 1 z 9