dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Kolejny etap...elewacja parteru

    Parter juz ocieplony, drewno wybejcowane, teraz jeszcze kolorek (kosc sloniowa) na elewacje parteru. Poddasze bedzie mialo elewacje drewniana w tym samym kolorze co reszta drewna, kwiaty - czerwone pelargonie lub surfinie w skrzynkach w okna i ....bedzie slicznie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0912.JPG
Wyświetleń:	119
Rozmiar:	38,1 KB
ID:	120267
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0916.JPG
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	42,0 KB
ID:	120268
  2. tempo

    Jak ten mój majster będzie robił w takim tempie jak do tej pory to zamknę budynek przed samą zimą. Co za los z tymi majstrami...
  3. Brodzik mojego pomysłu

    - 13-06-2012 - 11:53 (Dom energooszczędny ;-) "Prawie" PASYWNY, projekt indywidualny)
    Brodzik mojego pomysłu


    Tagi - katalog słów kluczowych: brodzik, odpływ liniowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    wykończenie wnętrza
  4. Prezentacja Projektu Oraz Zmieniony Rozkład Pomieszczeń

  5. Okna i drzwi

    - 13-06-2012 - 08:35 (Budujemy dom dla wroga czyli nasz pierwszy Słodki :))
    Oto jakiego wyboru dokonałam
    Powiem tak, trochę znajomi nie dowierzają, że do takiej bryły, raczej podpowiadającej nowoczesne rozwiązania, będzie pasowało to wszystko co wybraliśmy. Mnie jednak zamarzył się styl kolonialny, oczywiście oswojony I tak do bryły nowoczesnej dobraliśmy klinkier zwart mangan (vandersanden) z fugą antracyc, rup ceramika (antracyt), obróbka blacharska i rynny czarne. Do tego dojdzie tynk jasny (taki biały złamany szarym), orzechowe ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	drzwi_drewniane_lz58.jpg
Wyświetleń:	276
Rozmiar:	54,5 KB
ID:	120149   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	06_HKS_wspomaganie.jpg
Wyświetleń:	314
Rozmiar:	84,0 KB
ID:	120150  
Strona 1 z 2