dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Uda?o si? nadrobi? troch? czasu

    - 13-06-2011 - 23:55 (Budowa domu w Babicach obok Warszawy - przygody, opinie, problemy)
    Udało się nadrobić trochę czasu dzięki firmie Auris (www.auris.pl), choć oczywiście nie całość. Mogę im wystawić jak najlepsze opinie.

    Budowa domu - wedle pierwotnej umowy z wykonawcą na stan developerski miał być gotowy w grudniu. Przy stracie ok 3 miesięcy, przy dobrym podwykonawcy udało się nadrobić 2 - 3 tygodnie. Niewiele, ale lepsze to niż nic.

    Chłopaki na budowie działali ostro.

    Do października były gotowe ściany parteru, stron ...
  2. budowa trwa i sprawnie idzie

    - 13-06-2011 - 23:48 (Budowa domu w Babicach obok Warszawy - przygody, opinie, problemy)
    Dzięki temu posunięciu - dogadaniu się z podwykonawcą - bardzo rzeczowym i sensownym człowiekiem, gdzie ja byłem gwarantem wypłaty jego pieniędzy (na co wykonawca musiał przystanąć) prace nabierają tempa. To był chyba koniec lipca 2010. Wtedy wykonawca był spóźniony juz ok. 2 - 3 miesięcy.

    W błyskawicznym tempie powstają ściany parteru, potem strop. Nie ma problemów z jakością materiałów. Nie ma problemu z ustaleniami. Nie ma problemów.

    ...

    Updated 13-06-2011 at 23:58 by budowa-babice

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. wielkich problemów koniec.. prawie

    - 13-06-2011 - 23:35 (Budowa domu w Babicach obok Warszawy - przygody, opinie, problemy)
    Pamiętam taki weekend. Jestem nad morzem i zamiast delektować się smakiem zimnego piwa, zastanawiam się jak pogadać tym razem w wykonawcą. Poprzedniego dnia wieczorem miałem telefon, że z budowy zniknęła stal i barak. Ktoś ukradł?

    Nie ! wykonawca nie zapłacił komuś znowu...

    Znowu kolejna ekipa się zwinęła.

    Żartów koniec.

    Mam gdzieś wykonawcę, chcę tylko mojej nierozliczonej zaliczki.
    Jakiś czas potem zjawia się ...
  4. pierwszy ....

    Witam

    Jak da się zauważyć w naszym kraju powstała moda na prowadzenie dzienników budowy. Ja też uległem.

    Może na początku troszkę o nas

    Ja mężczyzna w średnim wieku, moja żona, dwie córki w zróżnicowanym wieku …. I projekt który wspólnie wybraliśmy M97 kolorowa tęcza.

    Prolog

    Pewnego dnia po analizie naszych oszczędności dojrzeliśmy do zakupu działki.
    Kryteria? – Brak
    No może jedno, ma nam się podobać. ...

    Updated 15-06-2011 at 17:21 by g3_

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_2472.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	54,8 KB
ID:	61019  
  5. budowa się zaczęła - czas radości?

    - 13-06-2011 - 23:20 (Budowa domu w Babicach obok Warszawy - przygody, opinie, problemy)
    Po wielu telefonach, prosbach, grozbach, spotkaniach przyjechali na budowe.

    Wbili kila desek i powiedzieli, ze teraz to robota geodety.

    Geodetę załatwilem od reki i nastepnego dnia zjawił się na budowie i wszystko ładnie wymierzył. Polecam - Pan Dominik - Usługi Geodezyjne Dominik Marchliński tel. 602-446-122

    To byl chyba czwartek. Przyjechali w piatek i wykopali rowy pod chudziaka. Zamiast od razu zalac, pojechali na weekend. A przez weekend ...
Strona 1 z 6