dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Whisperów

    13 czerwca 2005
    Będę pisał skrótem, bom utrudzon przeraźliwie - jak zacząłem zap...racowywać się strasznie o 9tej rano, to skończyłem chyba po 20tej. Przerw może w sumie z godzina się uzbierała? Bolą mnie palce, nagarstki, stawy w łokciach, plecy, kark, dół pleców.

    Najważniejszy punkt dnia - podciągnęliśmy z hydraulikami wodę do domu.

    Przy okazji okazało się, że zasuwa ...
  2. Dziennik Ew-ka

    Mamy gaz !!!!

    .....czyli była pierwsza kąpiel ( na razie prysznic , bo na moczenie sie w wannie nie ma czasu) :D jeszcze do wczoraj jeździlsmy sie kąpać do mieszkania, a przy okazji zabieraliśmy z niego różniste rzeczy ..... ale dzisiaj nastąpiła ta cudowna chwila kiedy to podjechał gazownik ,a zaraz za nim PAN od Vailanta ( Heniek zgrywa fachowców dokładnie na ten czas co trzeba - jak on to robi ? ) taki mamy piec.....
    http://www.vaillant.pl/product.php?f...efault_id=1599 ...
  3. Petroniusz i "Marysieńka"--DZIENNIK--

    Hej hej hej ........

    Ściany fundamentowe stoją jako żywo.... Wszystko udało się wyśmienicie, szalunki wytrzymały, pogoda dopisała, moje nerwy nie zostały zszarpane, jednym słowem Victoria. Obawiałem się jedynie jak to wszystko będzie wyglądało po zdjęciu szalunków ?????? Jakby na to nie patrzeć ,deski mają swoją wytrzymałość ,wysokość ścian nie była mała ( 130 cm. ) a beton swoje waży. Pomimo że majster gość doświadczony, lał błoto w dechy powoli ...
  4. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    no dobra, wiem, wiem, nic Was nie obchodzą moje słodkie buły [no chyba że akurat jesteście bardzo głodni i z trudem powtrzymujecie swoje żądze :lol: ] - a więc tym razem będzie troszkę niekonkretnych konkretów.

    o czym by tu...

    może o tym, że niedługo wyprowadzam się na Księżyc.
    tzn. urzędasy mamią mnie obiecankami, że rozpoczną w tym roku robienie kanalizy. trzymam ich za słowo, marząc o troszkę innym zapachu sielskiej wsi niż ten, ...
  5. Funio-Misio-Chatka

    Szczyty gotowe.
    Wznoszenie kominów trwa.
    Jeden już gotowy, drugi ma się ku końcowi, brakuje tylko fugi.

    Dziś był pan od okien, okna praktycznie zamówione (całość z roletami - ponad 20 tys :evil: ). Mamy tylko wątpliwości co do drzwi wejsciowych.

    MOże takie:


    albo takie:
Strona 1 z 4