dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Moja ruina - Anoleiz realizuje marzenie o swojej chałupie...

    Niestety padło i na mnie
    i muszę ogłosić przerwę techniczną w pisaniu dziennika
    i w obecności na forum
    sprawy osobiste się pokiełbasiły zupełnie...
    wszystko trochę jakby się posypało,
    tzn plany nasze zeszły na odległy plan dalszy
    nie mam pojęcia kiedy sobie z tym wszystkim poradzę i jak
    czasem się tak zdarza i nie bardzo mamy na to wpływ...

    pozdrawiam wszystkich czytaczy
    i znajomych z forum, którzy wspierali ...
  2. NJerzy buduje sobie klocek.

    Rynny dotarły. Przybiliśmy wcześniej pomalowane deski czołowe. Następnie wzięliśmy się za montaż rynien - poszło gładko, wiele tego nie było do zamontowania - 6 prostych kawałków, 2 zakręty, jeden spust. Sprawdziliśmy spad wodą - działa idealnie. Potem spróbowaliśmy kłaść papę. Próbowanie tak nam się rozpędziło że trwało do nocy i brakło papy :)
    Jutro muszę dokupić jedną rolkę, kolejną butlę gazu i powinniśmy skończyć papowanie.
  3. "Oleander" pod Krakowem - dziennik B&S

    Wczoraj nasi budowlańcy nie pracowali - wesele w rodzinie głównego majstra i już wszystko wiadomo :wink:
    Nowy tydzień powinien przynieść sporo zmian na budowie :D :D :D
    Jak narazie nasz dom wygląda tak:

    Więźba :D


    Przód domu :D
    ...
  4. Dziennik agikz

    Normalnie szok :o Murarze dziś przyszli (niedziela - jakby kto podczas urlopu stracił rachubę dni), zapukali do mamy i zapytali czy jej nie będzie przeszkadzać jak sobie trochę popracują

    Przygotowywali nasze schody do zalania. No, ale jak mówi stare przysłowie pszczół "niedzielna praca w ..... się obraca"
  5. Dziennik budowy D04 "Powszechny" za 150 tys

    Tadaaaaaam kafelkowania nadszedł czas - zaczęliśmy kleic kafelki w pomieszczeniu gospodarczym (jutro zdjęcia). Została pokryta już ściana południowa i musze przyznać, że wygląda to bardzo ładnie - sam się dziwię, że kafelki za paręnaście złotych dają zupełnie dobry efekt.
Strona 1 z 12