dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. cd.

    podpisałam umowę na schody. Termin realizacji - 10 września. Tutaj próbka siatki


    Termin przesunęliśmy, bo przed montażem trzeba zakończyć ocieplenie poddasza, pomalowanie ściany i sufity. Po montazu nie będzie szans na rozłożenie rusztowań.

    Negocjuję ceny kotła. Sklepy internetowe jednak wygrywają. Problem do rozgryzienia zasobnik - dowiedziałam się nowej rzeczy - zasobniki różnią ...
  2. Malowanie fundamentów

    Byliśmy kilka dni nad morzem w Międzyzdrojach. Pogoda była do d.... Ciągle lało. Popływaliśmy w morzu ale było zimno. Wróciliśmy do domu, bo ile można jeść lodów włoskich Przecież domek czeka.
    Wczoraj i dzisiaj zaklejaliśmy dziury między bloczkami, trochę tego było, aż mnie ręce bolały . Później trzeba było skuć zaschniętą zaprawę i pozamiatać. Ciężka praca, chociaż może wydaje się lekka. Po południu Stasiu malował ściany dysperbitem i się zajechał ...
  3. DZIENNIK BUDOWY al.g.

    no, i tym oto sposobem domek nabiera kształtów


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

    A tu rury podposadzkowe już poprowadzone przez naszych majstrów i sprawdzone przez p. Jarka; te akurat "dochodzą" do wc, pralki, "pionu" do poddasza i umywalki w wc
    ...
  4. zakopywanie fundamentów gara?u

    Dziś przyjechała wielka koparka na całodzienne przerzucanie piasku z naszej górki po wykopach. Zakopywaliśmy fundamenty garażu od środka i na zewnątrz. A było co napełnić:

    Te schodki na ścianie to XPS - schodkowo, bo w prześwicie będą stopnie. Wyżej przyjdzie styropian. Chyba niepotrzebnie wysmarowaliśmy całą ścianę.

    No i garaż zasypany:
    ...
  5. Zbrojenie - or?? a? chrz??ci

    Dziś panowie ułożyli zbrojenie i Kierbud je odebrał. Ułożyli też bednarki do odgromówki (cokolwiek miałoby to znaczyć - jest potrzebne i już).Jutro leją ławy. Ponieważ czas to pieniądz to dziś do końca dniówki skręcali zbrojenie do dalszych etapów - wieńca, stropów, schodów itp. Nie mogę doczekać się soboty, żeby pojechać i i zobaczyć naocznie. Poza tym na działce pokazały się kanie!!!
    A oto zdjęcia wczorajsze i dzisiejsze: ...

    Updated 24-01-2012 at 22:28 by ludwik_13

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4