dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Szaro i minimalistycznie

    Stan ścian na dziś rano:
    [img]http://img381.imageshack.us/img381/1986/hpim2146yn3.jpg[/img]

    Pod koniec przyszłego tygodnia albo na początku następnego planujemy robić strop nad piwnicą :lol: :lol: :lol:

    Aha, i właśnie się dowiedziałam ile kosztował nas beton na ławy: bagatela [b]20,800[/b]... :roll:
  2. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 13-08-2008 - 23:01 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    A my sobie tak już mieszkamy :) Nie wszystki wykończone :x ale co tam.
    Do końca tego tygodnia ja odpoczywam (w domu, bo w pracy -praca wre :D ),mój małz wraca za kilka dni.Teraz jesteśmy w sile trzech kobiet :D a dzisiaj dołączyła Agnieszka-koleżanka młodszej córki (ze studiów) :lol: A w tej oto chwili siedzę sama :cry: bo moje kobitki na imprezę sobie poszły i zostawiły swoją matulę samą wdomu :( :cry: .Jakoś w nocy czuję się jeszcze nie swojo :-? Może jak więcej ...
  3. Nasza Lawenda

    nudy i tyle! tęskno nam strasznie za naszą ekipą i już godziny odliczamy do ich powrotu :D :D :D byle do poniedziałku! :D

    a tymczasem próbujemy rozwiązać kolejne dylematy:
    1) rekupertor - bedzie Bartosza.. rozmawiałam ze specami, sprzedawcami, inżynierami, forumowiczami itd. itp. i decyzja zapadła.. Bartosz bez GWC (ale jest ożliwośc jej podpięcia).. czy dobry wybór? przekonam się na własnej skórze :D

    2) instalacje pod TV SAT, internet, ...
  4. Spelnianie marzen - Dom w Lobeliach - Archon :-)

    Dzis naprawde duzo sie dzialo.
    Mamy skrzynke na prad budowlany,mielismy na dzialce czarodzieja od wody,ktory wyszukiwal zlotych zyl :lol: jak sie okazolo przez nasza dzialke biegna 2 "napompowane" zyly wodne a woda powinna byc na 29 metrach...sie okarze,starszawy Pan,troszke marudny,pospacerowal na dzialce,potem z czarodziejska rozdzka i czarami pod nosem w stylu:dobra woda,zdrowa woda...tara tara...bale,niebieskie,zielone...wskazal miejcse odwiertu.Zainkasowal 150 zl,tyle co za ...
  5. Dziennik budowy Z14

    Właśnie wróciliśmy z żoneczką z wyprawy do Krakowa i Wadowic, której ukoronowaniem była wizyta w drodze powrotnej u lbryndal. Utwierdziliśmy się w przekonaniu, że osoby, które decydują się na Z14 są ludźmi nietuzinkowymi, przemiłymi i wogóle bardzo fajnymi :D Do niedawna myśleliśmy, że tylko my tacy jesteśmy ;) ale po spotkaniach z kolejnymi budowniczymi Z14 stwierdzamy, że jest nas więcej :D
    Dziękujemy Ali, Łukaszowi i oczywiście Kubusiowi za przesympatyczną gościnę :)
    Pomyśleliśmy ...
Strona 1 z 16