dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Częściowa przeprowadzka przebiegła bez zakłóceń. W domu zaczyna być domowo ... choć od dawien dawna wiadomo, że dom ludzie tworzą a nie przedmioty. W mieszkaniu zaś powiało .... lekkim bałaganem, pustką i nadzieją na szczęśliwe i spełnione życie.

    Fotogaleria na chwilę obecną:
    - podłoga na górnym przedpokoju:


    - podłoga w żółtym pokoju:
    ...
  2. Szaro i minimalistycznie

    Byłam dziś na działeczce, przywiozłam kupioną po drodze czerwoną rurę kanalizacyjną 2x2m, 1m, 0.5m i 3xkolanko 45st. Nie narobiłam zdjęć, bo małż zabrał aparat na weekend do Amsterdamu, niech też pozwiedza, a co! (w końcu ostatnio jest wypstrykany :wink: jak nigdy i też mu się należy w ramach odstresowania pojechać na ciacho z marysią :roll: ) ale mogę obiecać że już cały domek obsypany, fosy [i]niet [/i]i można wreszcie przejść się naookoło domku :D
    ...
  3. Historia budowy domu Magdy i Andrzeja

    Dzisiejszy dzień upłynął po pierwsze pod znakiem finału elewacji,
    widok z tyłu


    oraz kopania rowu.


    We wtorek przyjeżdża hydraulik. Będziemy podłączali hydrofor. Jako, że nasza woda tymczasowo będzie pochodzić z naszego własnego ujęcia, musiałem wykopać ok. 15 metrów rowu na głębokość 110 cm. Teraz rąk nie czuję
  4. Budowanie marzeń

    Tego to się nie spodziewałam - wpłynęła pierwsza transza kredytu!!!!
    W sobotę!!!??

    Ale fajnie!!! Mam nadzieję, ze wystarczy na zamknięcie domu. Musze koniecznie wybrać drzwi zewnętrzne i jakąś tanią bramę do garażu (bo w przyszłości i tak jej tam najprawdopodobniej nie będzie).
  5. "Oleander" pod Krakowem - dziennik B&S

    Oto świeżuteńkie wylewki :D w naszej sypialni i w pokoju nad garażem :D

    :D

    Prawda, że piękne? :wink:

    B&S
Strona 1 z 11