dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    Troche mi to zajeło :)
    Stan "zero" - 34.730,00
    mury wew ni zewn.,konstrukcja dachowa, tarasy, deskowanie, papa i co tam jeszcze było potrzebne - 115.562,90

    RAZEM SSO na dzień 14 maja 2010r wyniósł : 150.636,90 + 7535 ogrodzenie

    Mam nadzieję że niczego nie pominęłam. A jeśli tak, to były to niewielkie kwoty...
  2. Karii

    Wkrótce nowe zdjęcia z placu boju, zamieszczę je w weekend, bo prace od rana do nocy. Dach w połowie zrobiony, dachówki wentylacyjnej brak, kanały do rekuperacji parteru zrobione i ułożone na podłodze piętra, podłogówka ułożona czeka na zalanie (już za parę godzin), pewnie braknie kilku dachówek a jak słyszę o jakiś dziwnych terminach oczekiwania to chory zaczynam się robić :( Cierpliwości coraz mniej i wyrozumiałości także :) pozdrawiam adam
  3. Domek w sosenkach-fotodziennik

    Ok.Projekt gotowy i skończony.
    Ba nawet 30 marca architekt złożył wniosek o PNB.Po jego pracach które trwały około 1,5roku,a miały trwać 2-3 m-c to wielki sukces.
    W miedzy czasie energetyka poinformowała nas,że odległość od trafo do działki to 238metrów i za 38m musimy zapłacić to jest 1817.Nie ma wyjścia trzeba zapłacić.
    Z PNB też nie mogło być" jak po maśle"-brakuje zaświadczenia z wodociągów,że działka nie ma możliwości podłączenia się do sieci ...
  4. Nasz dom- nasze marzenie

    Dzisiaj dzień załatwień i chodzenia po sklepach.

    Z samego rana pojechałam na wieś, zapisać syna do szkoły, trochę się spóźniłam bo termin zapisów minął końcem marca, ale w sumie nie robiono mi problemów. Potem pojechałam do firmy Granit, która znajduje się niedaleko nas, żeby zapytac a właściwie zapisać się na termin układania kostki.

    Muszę przez ten czas znależć kogoś kto rozbierze garaż blaszak, potem muszę nawieźć ziemi, zamówić
    ...
  5. Nasze miejsce na ziemi - lote II



    kolejna próba
Strona 1 z 16