dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Gerionowy

    Jak pisałem, tak zrobiłem. Dziś mnie trochę zdrowia kosztowało wtarganie części desek na strych. Ale potem bardzo przyjemnie mi się malowalo ;) Nie ma jak dwa porządne światła na strychu..

    Wczoraj pół dnia spędziliśmy na budowie. Generalnie zamknęliśmy temat kuchni. WPierw spotkaliśmy się z naszym stolarzem w BiuroStylu i wybraliśmy uchwyty do frontów, no i przy okazji znów zmieniliśmy koncepcję blatu ;)
    A potem na budowie przez 2 godziny omówiliśmy ...
  2. Dziennik raczków (Ytong)

    LISTOPAD 2006

    Jeszcze w tym miesiącu miałem zaplanowane kładzenie tynków. Niestety, gość z którym byłem umówiony srodze mnie rozczarował (kompletna amatorszczyzna, nie zawaham sie podać jego nazwiska, ku przestrodze - WOLFF). Przekładał i przekładał i..., aż w końcu go olałem i znalazłem innego wykonawcę.
    Przez to całe zamieszanie z tynkami budowa opóźniła mi się o prawie miesiąc.
    Na szczęście nie ma tego złego... Firma, która położyła ...
  3. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    W piątek straszliwie wiało, więc dekarze zrobili sobie wolne. Dodatkowo mieli zamiar wwindować dachówkę na dach, a do tego używają windy na prąd, więc się bali, że ich pozabija. 8) Troszkę to dziwne tłumaczenie i ja obstawiam, że im się nie chciało siedzieć na dachu w tę wichurę, ale co tam. :-?
    Byli za to murarze i postawili troszkę ścianek działowych. Mamy już jeden pokój prawie całkowicie zamknięty (oczywiście za wyjątkiem drzwi i okien) :D i na najbliższe ...
  4. Dziennik raczków (Ytong)

    LISTOPAD 2006

    Dachówka

    Wybór padł na Robena. Ceramiczna w kolorze czarno-brązowym. Musiałem nieźle się najeździc, żeby znaleźć dobrą cenę. Ale czego się nie robi dla oszczędności.
    Wszyscy , którzy odwiedzali naszą budowę, byli zachwyceni tym kolorem.
    Co do podbitki, to jak pisałem już wcześniej miała być biała, ale nic z tego nie wyszło. Miałem dosłownie 5 godzin na podjęcie decyzji co do koloru. Po konsultacji telefonicznej ...
  5. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    a chwilkę powrzucam zdjątka a na razie:
    prosze o pomoc w dobraniu kolorystyk itp itd... gdize co postawić coby nie mieć efektu domu poblokowego.. ja zawsze w blokach mieszkałam i wasze cenne rady są dla mnie bardzo przydatne.
    a tu wstępne 3 wersje ustawienia mebli kuchennych : prosze nie zwracać uwagi na szczególki typu taborety zamiast porządnej ławy itp itd.. a i uwaga nie ma ściany takiej barkowej bo nie bardzo program z ikei pozwala na takie ścianki ( zresztą nie ...
Strona 1 z 5