dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Elewacja

    - 14-10-2010 - 17:07 (Nasz Wiejski Dom - Z8 Studia Z500 - szkieletowy, fundament Legalett)
    Nasza chłopska chałupa ma się coraz bliżej stanu surowego otwartego.
    Wykonawca uwija się z zakładaniem elewacji.
    To ostatnie podrygi ładnego słoneczka. Później ma się zrobić zimno. Więc ekipa woli wtedy pracować w środku niż na zewnątrz.
    Już teraz gdy jeździmy na budowę to nad ranem trawa pokryta jest szronem.

    Nazwa:  PICT7376..JPG
Wyświetleń: 3335
Rozmiar:  82,6 KB


    Bardzo szybko to idzie. Nie chcę zapeszać ale jest realna szansa, że święta spędzimy we ...
  2. Październik cz.1

    Minęło co prawda tylko (albo aż) 2,5 tygodnia od ostatniego wpisu, jak jeżdżę na budowę to wydaje mi się, że tempo raczej dosyć ślimacze (w porównaniu do tego w jakim tempie stawały ściany). Z drugiej strony jednak parę rzeczy się wydarzyło, a najważniejszą z nich to zapewne fakt, że z gniazdka popłynął MÓJ prąd . Jak do tej pory PGE to najgorsza instytucja z jaką się zetknąłem. Czas realizacji mojej umowy wyniósł 16 miesięcy. Na realizację umowy PGE wybrało (ja ...

    Updated 25-10-2010 at 20:12 by telewy (Dodanie zdjęć)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. ruszyliśmy ;)

    Wreszcie....a już myślałam że nic z tego!
    Wczoraj ekipa dotarła na naszą działkę i zrobili wykop pod fundamenty...nie było lekko ziemia jeszcze nie wyschła i część wykopu się zawaliła ale...jakoś to poszło. Dziś ok. 14.00 mają zalewać..oby...bo pogoda znów się psuje....
    teraz kilka zdjęć....po zdjęciu humusu......
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_1243 -a.jpg
Wyświetleń:	141
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	27026   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_1245_a.jpg
Wyświetleń:	135
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	27027  
  4. Crazy House : Kasia&Tomek 2

    I tak z czasu oczekiwań przeszliśmy na czas poszukiwań. Intensywnie szukaliśmy naszej działeczki, ale te za drobie, te za brzydkie, te za daleko, ale nie poddawaliśmy sie
    Pewnego dnia moja mama usłyszała gdzieś, że działki niebudowlane mogą stac sie budowlane, wzieła mapki i posżła do UM z zapytaniem czy to dotyczy tez terenów eko. Niestety teren eko jest nie do ruszenia, ale miła pani urzedniczka dodała cos od siebie: podzielić działkę na dwie i na tej drugiej bedzie ...

    Updated 15-10-2010 at 08:44 by greensponge

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. wiecha, wianek, glajcha

    - 14-10-2010 - 09:16 (Nasz Wiejski Dom - Z8 Studia Z500 - szkieletowy, fundament Legalett)
    Wiecha, wianek, glajcha
    Różnie jest to nazywane. Niemniej najistotniejsza kwestią jest to, że dach, komin i pokrycie dachowe został ukończony. I tym samym świętujemy

    Świętujemy

    Nazwa:  PICT7261..jpg
Wyświetleń: 5994
Rozmiar:  64,0 KB



    Możemy pochwalić ekipę wykonującą pokrycie. Zrobili to błyskawiczne.
    Szacowaliśmy, że przy różnych wariantach, złej pogodzie, problemów technicznych i innych przeciwności dach będzie zakładany do 4 tygodni (28 ...

    Updated 14-10-2010 at 09:20 by pawgar

    Tagi - katalog słów kluczowych: strzecha Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 2 z 3