dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Koleżanka dziś brała ślub.
    Oto jaki dostała prezent od firmy :

    80 cm wysoki i 130 szeroki w najszerszym miejscu :) Kawała mebla.
    W rzeczywistości ciemniejszy - bardziej czekoladowy :)
    Też sobie kiedyś taki kupię :

  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Koleżanka dziś brała ślub.
    Oto jaki dostała prezent od firmy :

    80 cm wysoki i 130 szeroki w najszerszym miejscu :) Kawała mebla.
    W rzeczywistości ciemniejszy - bardziej czekoladowy :)
    Też sobie kiedyś taki kupię :

  3. Dziennik Ged'a

    W międzyczasie intensywnie poszukiwałem ekipy do zrobienia stanu zerowego. Założenia były konkretne: ma być to samodzielna brygada w której wszyscy, a w szczególności jej szef najciężej pracuje. Mogą mieć rozpoczęte inne budowy, ale nie może w żadnym przypadku być to firma typu "kierownik z teczką" zarządzający i kilkoma brygada z pod budki ...
    Poszukiwania były planowe:
    a. zadzwoniłem do wszystkich firm których telefony zgromadziłem przez kilka lat ...
  4. Początek





    Nasz najnowsza towarzyszka ...ZOYA....w pierwszym dniu pobytu na włościach. Trochę jeszcze smutna i zagubiona, ale po trzech dobach pobytu w nowym miejscu nabrala wigoru...Och nabrala...Powiedzialabym że nawet przesadzila ...
  5. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Ktoś kiedyś pytał czym będę zabezpieczał dom z zewnątrz. Poniżej fotka - na dole pucha z podkładem, na górze lazura. Trzy ściany już raz były zaimpregnowane podkładem (żonka malowała kompresorkiem), niedługo pójdzie kolejna warstwa. Lazurę położę dopiero na wiosnę - przez sam podkład drewno jeszcze odda co nieco wilgoci naciągniętej przez te pierońskie deszcze...

Strona 1 z 5