dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Przebiegłam maraton...

    Od kiedy zaczęliśmy budować dom, od samego początku zwiedzania marketów budowlanych rozglądałam się za oświetleniem do całego domu - głównie na wyprzedażach i promocjach. Proces ten więc trwał ok. 1 roku (swoją drogą - bardzo polecam taką taktykę, bo oprócz złowienia kilku "smakowitych kąsków" często też pomagało przy ustaleniu wyglądu wnętrza całego pomieszczenia. W kwestii opłacalności to rekordzistą chyba będzie plafon do wiatrołapu przeceniony z 564 ...
  2. "Brunner ty świnio!"

    Zaczął się montaż kominka. Padło na Brunnera HKD 2.2, do tego masa akumulacyjna z kształtek szamotowych. Dziś Panowie ułożyli kształtki i skleili, a komin obłożyli płytami izolacyjnymi, które wytrzymują podobno 1000 stopni.. Montaż ma trwać tydzień. Kształtek ma być w sumie 17 sztuk. Dziś mąż zdawał relacje, ale ja się już nie mogę doczekać jak go zobaczę na żywo

    Z innej beczki, stolarz dzwonił, że w sobotę chce już drzwi montować zewnętrzne i ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: brunner, kominek akumulacyjny, szamot Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. ocieplania cd.

    Już pomalutku widać gzymsiki według projektu elewacji który zrobiłam Panowie mają skończyć za tydzień w środę. Na szczęście nocują, grzeją kozą i wysuszają powietrze.

    Fotki z elewacji:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-11-14 09.59.10.jpg
Wyświetleń:	349
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	148247

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-11-14 11.34.52.jpg
Wyświetleń:	357
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	148248

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-11-14 11.35.34.jpg
Wyświetleń:	376
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	148249

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-11-14 14.30.32.jpg
Wyświetleń:	341
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	148250

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-11-14 14.34.52.jpg
Wyświetleń:	347
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	148251
  4. Byle zdążyć przed mrozami

    No i najświeższe informacje

    Strop zaszalowany, w piątek rano zalewany rdzenie i część wieńca - analogicznie jak na parterze.
    W międzyczasie na parterze pojawiają się zarysy pomieszczeń



    Chyba czas na zamówienie stali i następnych 2 HEBów


    Jako miły przerywnik jesienne widoki ze stropu nad piętrem

    ...
  5. Pięterko się robi :)

    Szok jak to murowanie im idzie
    W ciągu tygodnia mury piętra gotowe



    Rozpoczęło się szalowanie stropu nad piętrem więc też zniknął lasem na parterze i ukazały nam się salony



    Ktoś sie nas zapytał czy budujemy wieżę kościelną

    ...
Strona 1 z 3