dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasz Domek - tak po prostu

    zaczyna mnie to już powoli wszystko denerwować :evil:

    wszystko znaczy kredyt :evil: :evil:

    kiedy tam umowa podpisana a my jeszcze transzy nie dostaliśmy :evil: :evil: :evil:

    podobno ma być w poniedziałek :roll:

    na pewno w poniedziałek komuś serce wyrwę za to czekanie :evil: :evil: :evil: :evil:
  2. Dom Piczmana

    14 Listopad

    Dach się robi :D :D :D
    Podkładki pod murłaty :





    I już 2 krokwie stoją :



    Stan ogólny na dziś :



    Zapowiadają ...
  3. M20 - niedzienny dziennik:)

    Ha! i dach skończony :) Nawet kilkadziesiąt dachóweczek zostało, chociaż na śmietnik i tak za mało. Teraz czekamy aż spadnie deszcz, żeby zmył kurz i pył, a przy okazji przetestował szczelność dachu:)

    Majster ma tylko jednego pomocnika. Ma to wyraźne przełożenie na metry kwadratowe zrobionych ścianek. Zbyt wiele to tego nie ma niestety :(
    W dodatku mieliśmy spięcie, bo majster mimo zapowiedzi, że rozliczymy się dopiero na koniec, nalegał, żeby "przynajmiej ...
  4. Wolnoć Tomku w swoim domku

    Budowa stoi, czekam na pieniądze. Dzisiaj byłem w banku i złożyłem wniosek kredytowy. Teraz pozostaje czekać - max 2 tyg. Po długim weekendzie spędzonym w Krakowie przy pięknej pogodzie, wróciłem do warszawskiej budowlanej rzeczywistości. W środę pojechałem do powiatu i uprawomocniłem PnB. Dzisiaj kierbud dokonała w nim pierwszego wpisu. Dzienniki bud. sprzedawane w starostwie nie mają samokopiujących stron. Warto mieć swój, który nie wymaga stosowania oldschoolowych kalek. ...
  5. Bluszczyk Asi i Mariusza

    I już po wszystkim.................. fundamenty ukończone. Właśnie pojechali do domu nasi Olsztynianie, a my jak co wieczór uzupełniamy naszy dziennik budowy. Dziś zostały zalane fundamenty i pierwszy etap zakończył się pomyślnie. Pogoda dopisała rewelacyjnie, a ekipa jeszcze bardziej. Teren budowy dokładnie posprzątany, wszystko poukładane jak należy. Jutro zrobimy kilka zdjęć, które umieścimy w dzienniku. A tymczasem czekamy na ekipę (dwa tygodnie), która rozpocznie prace, ...
Strona 1 z 12