dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Domek juz praktycznie stoi :P , w srodku jest juz komin i sciana nosna prawie skonczona. Zdjecia robilam o 21, wiec ich nie wstawie, bo nic na nich nie widac :cry: .
    Jestem zla :evil: , bo zostanie mi ponad 4 palety suporeksu, jest to 1500 zl i nie mam pojecia czy na hurtowni mi to przyjma. Mam juz wszystko zaplacone, faktura wystawiona i na dodatek oni sami by musieli po to przyjechac. Bede walczyc o swoje, bo caly material na budowe obliczala mi jakas panienka we wspomnianej hurtowni i ...
  2. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Wszystkie pomieszczenia już są ostemplowane - ledwo się wchodzi do domku. Panowie kończą robić zbrojenie. Słup z klinkieru na tarasie wybudowany. Pozostały tylko schody i zadaszenie nad tarasem. Beton zamówiony na sobotę - podobno ma być ładna pogoda :P . Zdjęcia będą w sobotę. Pozdrawiam :P
  3. Dziennik Meb-a (M08)

    Postanowiłem kontynuować tę formę prowadzenia dziennika - żona twierdzi, że czytam za dużo fantasy ale co tam na razie mam niezły ubaw opisując nasze działania w ten sposób. Zobaczymy jak długo?

    Akcja "Lepik"

    Niedziela 12/11/2006
    Meb nerwowo rozejrzał się przed wejściem do składu. Przebywanie w okolicach czarnorynkowych składów w niedzielę może nie jest niebezpieczne, wszak dużo ludzi z nich korzysta a władza na razie przymyka na to oko, ale ...
  4. Jak zbudować dom za 100 tyś zł - mój(14) dziennik budowy.

    Melduję, że ściany fundamentowe już rozszalowane. Koszt zero. :D
    Rozszalował sąsiad bo potrzebował deski. :lol:
  5. Dziennik RobSto

    Witam wszystkich,

    dziś Wielki dzień. Pierwszy wpis w dzienniku, pierwszy też dość duży krok w budowie - mianowicie złożone zostały dziś papiery o pozwolenie na budowę w starostwie. Mam nadzieję że ten etap zostanie szybko zamknięty i na wiosnę ruszymy z pracami na działce, a nie jak dotąd tylko w urzędach.
    Pewnie na razie za wiele tu nie będę mazał, ale ważne że ruszyliśmy.

    Żagle staw - narka :lol:
Strona 1 z 4