dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Orchidea i nasze miejsce na ziemi...

    Acha zapomniałam :-?

    Chciałam baaaaardzo podziękować za olbrzymie wsparcie i pomoc dwóm wspaniałym osóbkom Frosi i Tabaludze
    Dzięki dziewczyny
  2. Orchidea i nasze miejsce na ziemi...

    Długo czekałam na możliwość założenia dziennika. Czytałam inne i zazdrościłam :oops: tych własnych wymarzonych miejsc, postępów budowlanych i w końcu możliwości zamieszkania we własnym domku. Nasze wymarzone miejsce na ziemi należało do brata mojego męża i sporo miesięcy upłynęło do tego szczęśliwego momentu. Dzisiaj podpisaliśmy akt notarialny i nareszcie, oficjalnie jesteśmy właścicielami naszego "podlesia" A tak wygląda nasze miejsce:

    ...
  3. Dziennik Budowy Ania i Krzysiek

    No ale mapę do celów projektowych już mamy. W tym czasie zaczęła się budowa wodociągu na osiedlu na którym kopiliśmy działkę, może sie okazać że mapa traci ważność. Co w tedy? Mapę dostał już architekt. Wstępna adaptacja trwa... c.d.n.
  4. Dziennik Budowy Ania i Krzysiek

    Spotkaliśmy się z panią geodetką i jak niemal sto procent geodetów, również ta pani okazała się bardzo konkretną, znająca się, mądrą, inteligentną, geodetką. Zapewne uczęszczała do TG we W-u na ul. Tęczowej tudzież Swobodnej :) Uprzedziła nas również, że mapa jest ważna na okres pól roku, albo do momentu ,kiedy w obrębie danej mapy, nastąpią jakieś zmiany(czyli np coś zacznie sie budować) Przyjechała ,pomierzyła zrobiła operat. Mapę mięliśmy dość szybko, ...
  5. Dziennik Budowy Ania i Krzysiek

    Witam.
    Korzystając z chwili wolnej od obowiązków podejmę wątek.

    Mając już ODPOWIEDNIE, miejsce do realizacji naszych marzeń, postanowiliśmy jak najszybciej wybudować nieruchomość na naszej ziemi oraz czym prędzej się tam wprowadzić. Nie to żebyśmy musieli, albo ktoś nas popędzał,po prostu, dla sportu. Co My nie damy rady? :) Bez zbędnej zwłoki. Oczywiście, jak sie człowiek śpieszy...
    Sprawy w lipcu dwa tysiące siódmego ...
Strona 1 z 9