dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. MoYa budowa (Konkursowego)

    Tyle pracy, że nie ma czasu pisać dziennika.

    Na razie: kotłownia zrobiona, CO rozprowadzone, gaz również. Wszystko (prawie) przygotowane pod wylewki (została tylko warstwa folii).
    I cały czas walczę z gazownią. Może jutro się uda wreszcie podpisać umowę handlową i umówić na założenie licznika, aczkolwiek nie jestem pewien.
    Trzymajcie za mnie kciuki jutro od samego rana idę na Uniwersytecką walczyć!
    Pozdrawiam
    Ya
    PS. Fotki będą wkrótce.
  2. ***pod zielonym dachem***

  3. Dworek by Sajdak - spe?niamy nasze marzenia!

    Dość dobrą otrzymałam dzisiaj wiadomość, dotyczącą mojej nieszczęsnej wanny.

    W tym tygodniu mam ją mieć z powrotem.Pan kamieniarz osobiście będzie ją wiózł do Wrocka ,żeby zaoszczędzić na czasie i od ręki mu ją zamienią. :wink: Po wstępnych oględzinach w sklepie, konsylium orzekło,że jedna nóżka była wyżej podkręcona .Cholerka ,jak ona jest taka delikatna ,to będę się bała przerzucić w niej z boku na bok . Zamiast się zrelaksować ,to nabawię się nerwicy. :wink:
  4. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    I w ten oto sposób rozprawiłam się z przeszłością. Chciałam wyjaśnić, że nie jestem aż tak stuknięta, aby w dwóch pokojach gnieździć się w pięć osób z jedenatoma psami. To naprawdę nie tak miało być.
    Ale skoro jest, jak jest, próbuję robić to, co robię - dobrze. I cieszyc się z tego, co mam.
    Bo mogłoby być gorzej.

    Teraz już będę mogła na bieżąco opowiadać, co sie u nas na budowie dzieje.
    :)
  5. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Ha, odkryłam poważną wadę pisania dziennika. Kiedyś, gdy wchodziłam na FM, poczytywałam sobie dzienniki innych piszących, to tu, to tam, odzywając się rzadko albo wcale. Jako że czasu mam mało i właściwie niemal w każdej godzinie doby choć raz jestem wołana przez najmłodszą latorośl - więc przerywałam sobie w dowolnym miejscu, by potem wrócić (albo i nie) do czytania.
    Teraz staję przed wyborem - poczytać czy popisać? I ani na jedno, ani na drugie nie wystarcza mi ...
Strona 1 z 16