dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dworek i ogród różany Moni

    28 listopada 2007r. ruszamy z murowaniem ścian.
    Ja przez najbliższe dni na wysokich obrotach - rano do pracy, po południu po pracy biegiem do domu, gotowanie dla górali i szybko z gorącym obiadem na działkę. Marek w pracy do późnych godzin wieczornych.
    Po dwóch dniach moim oczom pokazał się taki oto widok:

    POKÓJ TATY:


    MOJA KUCHNIA:

    ...
  2. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    decyzja podjęta :D ... głosowanie rodzinne wypadło następująco:

    drzwi do pokoików będą takie


    do łazienek będą takie


    jutro jadę zamawiać :roll:
  3. Dworek i ogród różany Moni

    Nie żebym narzekała, ale ja to mam zawsze coś pod górkę :( . Okazało się, że ekipa moze budować najwcześniej koncem listopada. No i co zrobić? Trzeba było się pogodzić z tym faktem i czekać cierpliwie dalej. Materiał umówiony na przywiezienie na teren budowy w połowie listopada.

    Przywieźli stal, pustaki, piasek, cement i wapno. Wyładowujemy wszystko po trochu. Szkoda tylko, ze maksy kupiliśmy już w sierpniu, bo teraz troszkę staniały. My płaciliśmy po 4zł, ...
  4. Dworek i ogród różany Moni

    Nie żebym narzekała, ale ja to mam zawsze coś pod górkę :( . Okazało się, że ekipa moze budować najwcześniej koncem listopada. No i co zrobić? Trzeba było się pogodzić z tym faktem i czekać cierpliwie dalej. Materiał umówiony na przywiezienie na teren budowy w połowie listopada.

    Przywieźli stal, pustaki, piasek, cement i wapno. Wyładowujemy wszystko po trochu. Szkoda tylko, ze maksy kupiliśmy już w sierpniu, bo teraz troszkę staniały. My płaciliśmy po 4zł, ...
  5. Niewielki Pedzelito - dziennik budowy

    Mam trochę zaległości gdyż byłem na trzydniowym wyjeździe a na budowie już trzy ekipy pracują. Razem ok. 10 "chłopa". :)
    Elektrycy są na etapie wciągania kabli w peszle i coraz bardziej zastanawiam się JAK oni to będą w stanie sensownie skończyć? Oczywiście żartuję ale ilość kabli wystających przede wszystkim z rozdzielni i z co niektórych puszek powala mnie na kolana. Zobaczcie:
    ...
Strona 3 z 13