dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Lekkie bóle porodowe czyli mamy kawałek dachu :)

    Uparłem się - dach ma być przykryty teraz, bez czekania na cieplejsze dni. Malutkimi kroczkami , między jednym a drugim opadem śniegu, między jednym a drugim mrozem, daszek zaczyna przybierać dachowe kształty.





    Updated 15-02-2012 at 00:20 by marmur7

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Walentynki - szklany przedsmak

    - 14-02-2012 - 20:02 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Dziś Walentynki i chyba jedne z najwspanialszych dla nas pod słońcem. Od 8 rano walczyliśmy na budowie. Mój biedny mąż przyjechał zaraz po nocce więc teraz ma całe 2 godziny snu przed kolejną nocką. On jest cudowny!!!!
    Po wielu bólach i nerwach w końcu są okna i przynajmniej na razie wszystko wygląda na to, że zgodnie z zamówieniem to znaczy piękny trzyszybowy pakiet, ukryte zawiasy ruchome słupki i BOSKI, CUDOWNY i FENOMENALNY (nie wiem jak go jeszcze określić) HS ...
  3. Ogrzewanie

    Podjęliśmy ważną decyzję co do ogrzewania. Dyskusja trwała długo, opcji rozważaliśmy wiele. Gaz z sieci nie wchodził w grę ponieważ takowego nie ma w naszej lokalizacji. Staraliśmy się zmienić ten stan rzeczy, byliśmy w PGNiG w tej sprawie, chodziliśmy po wsi aby namawiać sąsiadów na składanie wniosków, dostaliśmy niejedno pismo w tej sprawie ale niestety w momencie kiedy musieliśmy się już decydować to oficjalnej decyzji w sprawie rozpoczęcia budowy gazociągu w naszej ...
  4. Home sweet home... czyli nasz Ptyś

    Cytat Napisał mariwa Zobacz post
    murowanie na poddaszu dalej trwało, ścianki rosły i rosły i po jakimś czasie z drogi zaczęło jeszcze bardziej przypominać dom piasku brakło ale wszystko pod kontrolą coraz
    ...
  5. Home sweet home... czyli nasz Ptyś

    Cytat Napisał mariwa Zobacz post
    po rozszałowaniu wieńca chłopcy przystąpili do murowania szczytów no i wyłaniają się powoli okienka pokoi poddasza no i oczywiście porządek musi byćzaczynają się
    ...
Strona 1 z 4