dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Stryszek i piwniczka "sie robią" , ale to nie znaczy, że pozostałe pomieszczenia"leżą odłogiem" :wink: .
    Wszystkie pokoje na poddaszu są już zagipsowane i wyglądają jak biedronki - całe są w kropeczki . Pod oknami połaciowymi u syna daliśmy zielone KG, by wilgoć lub zacinający deszcz przy niedomkniętym oknie - nie zaszkodziła ścianom. Nie wiem, czy to coś pomoże, ale niech będzie :roll:

    Cieszę się , bo rozprowadzono nam już ...
  2. Po srebrnym weselu -czas na budowę

    No nareszcie trochę słońca :D

    Teraz tylko czekam aż to moje pole przeschnie aby coś zacząć robić , bo ta bezczynność mnie dobija :cry:

    A czekając na zryw budowlany, ślęczę nad projektem i przesuwam ścianki. Mąż już mówi że mnie chyba opętało jak ja całymi wieczorami z linijką i ołówkiem, mierzę liczę i rozstawiam wirtualnie meble :wink:
    I tak:
    1. pomniejszyłam spiżarnię aby powiększyć kuchnię i garderobę
    2. ...
  3. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Oj, ale jestem zmęczona :roll: Ciężką pracą fizyczną

    Dziś pełna zapału, że rozprawię się wreszcie częściowo z bałaganem na działce - właściwie to nie tyle bałaganem, bo wszystkie odpadki leżą "w kupach", a nie luzem, ale jednak jest tam tego od cholery, i uroku nie dodaje, no więc poszłam na działkę z takim zamiarem, wzięłam taczkę i łopatę, wywiozłam z 5 taczek gruzu (ale jeszcze trochę zostało - trzeba wydłubać go z humusu, którego ...
  4. W-27.12a z wykuszem

    12.03.2007 – Wyciągnięto narożniki oraz wykonano 2/3 pierwszej warstwy.

    Dziś wyszło, iż wykonawca potrzebuje już kominów, aby móc je ułożyć i zacząć murować razem ze ścianami. Pojechałem do składu budowlanego i poprosiłem o wyliczenie na dwa kominy (systemowe z pustaków, w środku rura ceramiczna, owinięta wełną, typowy standard pod piec na paliwo stałe). Cena trochę mnie zaskoczyła 4400zł, to trochę więcej niż liczyłem ( myślałem że będzie ...
  5. Wolność Tośku w swoim domku

    Z pamiętnika inwetorki
    środa:
    3.30 pobudka, młodsza mnie budzi: Koniec spanka
    4.00 wstajemy i pracujemy nad wykładzikiem
    4.30 herbatusia
    5.00 pracujemy dalej
    6.00 jajecznica, mniam
    6.30 telefon do Niemiec i tekst: W tym tygodniu nie produkujemy silikkatów, proszę zadzwonić za tydzień
    8.00 do pracy
    17.00 wizyta u architekta, po odbiór adaptacji, koszt 700 i obietnica, że jak się nie będzie w urzędzie podobać to raz dwa zrobimy ...
Strona 2 z 7