dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. dziennik świercza (projekt z14)

    Oczyszczalnia ścieków firmy HABA

    Wczoraj od samego rana zajechała ekipa z Grodziska Wlkp. w liczbie dwóch chłopa i zabrali sie odrazu za montowanie oczyszczalni. Uwinęli sie w jeden dzień - szybko i sprawnie im to poszło. Bardzo sprawnie pozbyłem sie też 6848zł :evil: Hmmm... Droga ta oczyszczalnia, ale rozwiązania jakie w niej zastosowano bardzo nas do niej przekonały. Do tego identyczą oczyszczalnie mają nasi znajomi i bardzo sobie ją chwalą - to już jakiś punkt zaczepienia ...
  2. Dom z patyków - dziennik a_gnieszki

    Wygrzebałam dziennik gdzieś z czeluści czwartej strony :D Nie było kiedy pisać...
    Przyspieszamy!
    Podpisaliśmy umowę z wykonawcą, jako termin rozpoczęcia wpisaliśmy 1 kwietnia, ale jeśli pogoda powoli to zaczną wcześniej :)
    Załatwiliśmy również ekipę do przyłącza wodnego, zależy im na czasie więc chcą działać w przyszłym tygodniu, o ile nie będzie padać.
    W sobotę przyjeżdża gruz, byliśmy na działce wybadac sytuację i bardzo ładnie ...
  3. Dziennik budowy - Domek Doodków

    14 marca 2007

    No to tyle było radości z budowania ... Materiałów budowlanych BRAK! Hurtownie wykorzystują sytuację do granic przyzwoitości. Miałam propozycję na zakup Porothermu 25 na przyszły tydzień w cenie: UWAGA!! 9,65 zł/szt brutto. Alternatywa to czekać grzcznie w kolejce do ... czerwca :evil: Teraz rozumiem dlaczego 3 tygodnie temu wpisywano w zeszyt zapotrzebowanie ... przynajmniej czekam w kolejce na liście społecznnej i prognozy dają mi szansę JUŻ na kwiecień. ...
  4. Stuknięty Bliźniak :))))))))


    Brat na działce.

    Wbijamy słupek na ogrodzenie, po przesunięciu babcinej folii!!!

    Przesadzam choinke, bo rosła akurat na lini ogrodzenia.


    Z lewej strony widać stare ogrodzenie, po prawej ...
  5. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    kurcze mam jakiś błąd w połączeniu z serwerem
    jak tylko naprawie to wlepie fotki
Strona 4 z 7