dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Fundamenty już są

    Dawno tutaj nie zaglądałam ale myślę że jak tylko wiosenne prace ruszą pełna parą to nadrobię zaległości. Fundamenty już są. Założony cel na ten rok to mury, okna i przykrycie dachu.... Mam nadzieje że się uda...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06696.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	106376
    Tagi - katalog słów kluczowych: granat Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Tynkowanie czas zacząć..

    i ekipa rusza. Z kopyta. Przyjechali dziś Panowie tynkarze, zainstalowali się ze spaniem (tak, tak, gorące chłopaki) w najmniejszym pokoju na poddaszu. Przywieźli farelka, aż strach myśleć o wysokości rachunków za prąd.
    Ale już dziś zrobili obrzutkę w całym domu (oprócz rozdzielni elektrycznej, bo tam ciągle wiszą pęki kabli) i zarzekają się, że do końca przyszłego tygodnia skończą. Pogoda zapowiada się dobra.
    Dziś również przyjechała oczyszczalnia i ...
  3. okna

    Dzisiaj dałam okna do wyceny (białe, 3-szybowe, energooszczędne):
    1. 4 sztuki 120/150
    2. 2 sztuki 60/90
    3. 1 sztuka 240/180
    4. 1 sztuka drzwi tarasowych 270/235

    Jak będę miała wyceny to napiszę
  4. strop , deskowanie, zbrojenie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HPIM4379.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	106315Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HPIM4374.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	106316Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HPIM4372.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	106317Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HPIM4375.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	106318Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HPIM4376.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	106319Zajechałam dzisiaj na budowę i z lekka , panowie dokończyli deskowanie stropu, rozkładają zbrojenie i na jutro planują betonowanie stropu. Idą jak burza, ale i pogoda nadal nam sprzyja . Sąsiedzi nam chyba troszkę pozazdrościli , że domek tak szybko rośnie i zaczęli wiosenne budowanie . Dobrze czas obudzić się z ...
  5. Budowa naszego szkieleciora

    Nasza przygoda z budową naszego domu zaczęła się dużo wcześniej, po okropnym doświadczeniu z zakupem domu od dewelopera INPRO (każdemu odradzam tą nieuczciwą firmę), który został zalany na etapie wykańczania. Do zalania doszło w wyniku zaniedbań kierownika budowy oraz kiepskiej jakości wykonania między innymi izolacji fundamentów.

    I tak w zeszłym roku wycofaliśmy się z umowy wychodząc na tym jak Zabłocki na mydle, ale to lepsze niż mieszkanie w bublowatym i ...
Strona 1 z 7