dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dom Danki i Sławka

    choć pogoda niedopisuje, w środe o siódmej zjawił się murarz- niesamowity człowiek. Z pomocą męskiej części naszej rodziny (4 osoby) wymurował przez 10 godzin UWAGA: 19 PALET kamieni, czyli ponad tysiąc kostek po 24kg. każda. Wczoraj do dziesiątej padało, więc zaczeliśmy około 11 i poszło chyba z 15 palet. Dzisiaj chyba nic nie wymurujemy, ponieważ ma padać aż do poniedziałku. No cóż, jeden dzień odpoczynku trzeba sobie sprawić, by od poniedziałku można wymurować reszte ...
  2. nasza winorośl czyli Dom w winorośli 3

    Cytat Napisał kamilla_1980 Zobacz post
    Od wczoraj zaczęło się coś w końcu dziać, rano przyjechał Pan Koparkowy i na działce wykopał oto taką dziurę



    zdjęcia takie sobie bo robione telefonem

    Dzisiaj natomiast przed siódmą na działce zjawiła się już ekipa
    Pan Koparkowy robił wykopy pod ławy, a chłopaki w tym czasie zbrojenie.
    Na 13 wszystko było gotowe i można było ławy zalewać . Poszło 19m3
    ...
  3. Przygoda ze Słoneczkiem w tle

    Jakiś czas temu posialiśmy z Dużym kilka worków nasion trawy zebranych ze strychu. Moim zamysłem było pokryć trawką całą glinę, której nie dało się teraz już wymieszać z ziemią. Miałam nadzieję, że choćby co dziesiąte nasionko wykiełkował, to w przyszłym roku będzie piękny trawniczek.
    I.........dzięki bardzo obfitym deszczom trawka ROŚNIE.
    Całkiem nawet ładnie rośnie. Jeszcze trochę i pierwsze koszenie będzie:D
  4. Mój Dziennik Buduwy

    Umieściłam juz wpis ,,niestety nie ma po nim sladu .Co robie nie tak ze zwyczajnie go wcieło te zdania sa dla sprawdzenia czy sie ukaża Nie mam cierpliwości ani czasu pisać a potem ze zdiwienia sie złościć ze moja praca była zbedna .Owszem juz buduje swój dom ,,nie moge jednak zapisać na forum moich zmagań z budowa Pozdrawiam wszystkich na tym forum !! Dana
Strona 14 z 14