dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Vis a Vis C126 - budujemy z Keramzyt Projekt

    Dziś ekipa wynajęta przez KP przeszła samą siebie. Przez cały dzień udało się zbić 12 desek, zakopać kawałek rury i kilka kolanek do GWC i... no właśnie, nic nowego więcej nie zauważyłem. Jak na 3 facetów to raczej się NIE przemęczyli.

    Nie ma zbrojenia tarasów, nie ma zbrojenia stóp betonowych pod słupy, nie ma szalunku schodów, nie ma szalunku uskoku między domem i garażem.

    Nie wiem jak można tak "pracować" ale mam już dość. ...
  2. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    Kilka fotek z dzisiaj:

    Schody - przygotowane do zalania betonem:







    "Kawalek" stropu:



    I domek z zewnatrz:

    ...
  3. Klinkierowy Bursztyn

    Jakie czasy nastały :o :o , chcę zamówić beton a tu trzeba z tygodniowym, wyprzedzeniem, a hm powiedzieli mi dopiero dzisiaj że już w środę zalewanie, hm czyli wieści nie najlepsze, będzie poślizg :( :cry:
  4. Vis a Vis C126 - budujemy z Keramzyt Projekt

    Zalewania betonem nie będzie... Tzn. będzie, ale nie wiadomo kiedy.
    Nie ma betonu... Tzn. jest, ale trzeba go rezerwować... z tygodniowym wyprzedzeniem...

    Teraz wszystko w rękach pana Jarka z KP... A zdjęcie zalanej płyty jest potrzebne do banku... do uruchomienia następnej transzy kredytu...

    (Aktualizacja 15 maja 2007 - Pan Jarek jest chyba cudotwórcą. Dziś rano poinformował mnie, że betonowanie jest... już jutro o 6.30 rano :) :) :) )
  5. Bungo - projekt SKRZAT - C115

    Dzisiaj dostałam kolejną fakturkę:

    pustaki keramzytowe 24/24/49 - 1320 szt. + 680 sztuk 10,5/24/49 = 12.000

    Do tego dojdzie transport...

    Chcieliśmy także złożyć dzisiaj zgłoszenie budowy stawu ale okazało się, że Pani zażyczyła sobie opisu, mapki i oświadczenia o prawie do dysponowania nieruchomością. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że nasze pozwolenie jest już właściwie gotowe. W tej sytuacji jedziemy po pozwolenie we czwartek ...
Strona 2 z 10