dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Deszczowo...

    Dziś po południu rozpadało się i u nas.
    Trawa nie zgrabiona do końca Trudno.
    W drodze z pracy do domu kupiłam troche mieszanki do renowacj trawników.
    Stwierdziłam, że za całe 9 zł mogę poszalec. Jak coś wyrośnie to fajnie. Ja nie- nie będzie szkoda takiej kasy

    Koło tarasu rozsiewali moi pomocnicy. Trochę na ziemie, trochę na Pumę

    ...
  2. Kaniorki buduj? dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!

    ..przepraszam, że mnie tu nie było ostatnio...........wracam z drugiej pracy i poprostu padam na pysk !!!!!!!!! :(
    przepraszam ,że nie jestem na bieżąco z Waszymi dziennikami i nowościami na budowach :(
    .....chyba mam przesilenie wiosenne!!!!!!!!
  3. Dziennik budowy "Dom w lewkoniach" B&D

    Kolejny deszczowy, zimny majowy dzień za nami, nic tylko pada i pada i zamiast przestać to coraz bardziej leje :evil: Ekipa wczoraj przyjechała ale w takiej ulewie nie było sensu pracować więc pojechali, natomiast dzisiejszy deszczowy dzień nie zniechęcił ich do pracy i zaczęli nam robić schody. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, bo przecież pogoda taka straszna, zimno, mokro a oni się nie poddali, żeby tylko się nie rozchorowali przez tą naszą budowę. A tak wyglądają schody: ...
  4. Ranczo, na dużej działce.Przygotowania do budowy.Sad winnica

    Pszczoły są fascynujące, ale to wiecie. Stoję tam w takim żółtym kubraczku i myślę o was :)
    Na zdjęciach widać jak robię przegląd.
    Na jednym ze zdjęć widać jak przygotowujemy miejsce pod kolejne ule. Już to gotowe , zdjęcia po niedzieli.
    Na dzisiaj wygląda to tak że mamy 8 uli tzw. Warszawskich Zwykłych zasiedlonych rodzinami.
    Przygotowujemy do zasiedlenia pawilonu na 16 rodzin gdzie w czerwcu trafią tzw odkłady i będą przygotowane do następnej zimowli. ...
  5. Szaro i minimalistycznie

    Za to odpływ na górze w łazience dziecinnej mi się dużo bardziej podoba:
    [IMG]http://lh5.ggpht.com/_45sTWSeoyYI/S-2ngQUin7I/AAAAAAAABZk/op0xS06JXIU/HPIM4923.JPG[/IMG]

    Jest jakiś taki symetryczny bardziej i zębów tak bardzo nie widać.
    Półeczki na kosmetyki w kabinie:
    [IMG]http://lh4.ggpht.com/_45sTWSeoyYI/S-2ngyzLxeI/AAAAAAAABZo/rv_HMhsFKOs/s512/HPIM4924.JPG[/IMG]

    A sama kabina z kolei tak sobie wyszła, bo Panie Archi wymyśliły, żeby jedną ...
Strona 3 z 14