dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Początek

    Dwa, może trzy dni temu byliśmy u magika od materiałow budowlanych...Jego hurtownia przoduje w wyborze tej właściwej( opinie, ceny)Zostawiliśmy tam bezimiennego( piąty egzemplarz projektu)miała powstać tam tzw. specyfikacja, czyli ile czego nam będzie potrzebne..........aby wizje "ubrać w ubranko"czyli postawić domek :wink: Pan proponował również kosztorys :-? na co ja osobiście nie bardzo się napaliłam...Tłumacząc obecny aktualny stan nieświadomości ,motywacją do ...
  2. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    14-05-2005

    No od rana mam urwanie głowy. Dostałam telefon od pani z hurtowni, ze SILKA o 10 będzie na działce, o jak fajnie. Zabieram rodzinkę do auta i jedziemy, jak na złość u nas jest zimno i pada. Na działce Panowie pracują :D jest już Pan z SILKĄ, mój tato pomaga ściągać z wozu my również włączamy się do wyładunku, nie grymaszę, że zimno i pada bo to przecież moje cegły i na mój dom, choćby żabami rzucało będę dzielna!! pan powiedział, że zrobi ...
  3. Dziennik Maksia

    Dokończenie wklejania siatki na drugim szczycie
    14 maj 2005


    Kolejna sobota na budowie. Nie żebym narzekał, wręcz przeciwnie, bardzo lubię spędzać czas na budowie, bez znaczenia czy to sobota, niedziela czy inny wtorek. Plan na ten dzień zakładał dokończenie wklejanie siatki na drugim szczycie oraz przygotowania ściany frontowej do klejenia siatki. Po tradycyjnej porannej kawie na budowie, rozstawiliśmy rusztowanie, przynieśliśmy potrzebne narzędzia i zabraliśmy ...
  4. Dziennik budowy - "Manuela"

    14.5.2005 Po tygodniu pracy na poddaszu, wszystkie sufity i skosy są już pokryte płytą i w większości zaspoinowane. Teraz czeka je jeszcze etap przycierania i gipsowania na gotowo. Do tych prac wykorzystywany będzie gips Gipsar Uni. Równolegle z posuwaniem się prac na poddaszu zaczął pojawiać się stelaż na podwieszanych sufitach na parterze (kuchnia, hol, częściowo salon).
    Drugi zespół ekipy wykonuje tynki w garażu. Zamówionej wełny niestety jeszcze nie ma wiec tynkują ...
  5. Willie i jego Dom

    Czas się zaczyna Zapętlać... jeszcze nie wiem czy to Czarna Dziura czy Kosmiczne Przyspieszenie :wink:

    I żeby powstrzymać Smętne myśli usiadłem żeby napisać bajkę..... bo jak wiadomo - Bajki Pocieszają :wink:

    O nowoczesnym Domu

    Pomyślałem sobie kiedyś: Po co nam Dom? :roll:

    Głupich pytań nie ma. Tak oficjalnie przynajmniej, bo ja pare w zyciu słyszałem :wink:

    No ale To Pytanie nie jest głupie.
    Ono jest ...
Strona 1 z 2