dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Droga do domu

    Oboje z mężem wychowywaliśmy się w domkach jednorodzinnych po ślubie zamieszkaliśmy w mieszkaniu w blok początkowo bardzo mi to odpowiadało, ale szybko zaczęło mi brakować ogródka - śniadanko, kawka na tarasie w sobotnie poranki...
    Gdy byłam w ciąży z pierwszą córką zaczęliśmy poważnie myśleć o zmianach. Rozpoczęliśmy poszukiwań działki ale nie znaleźliśmy nic odpowiedniego i trochę straciliśmy zapał, ponowne intensywne poszukiwania rozpoczęliśmy jak zdecydowaliśmy ...
  2. Domek na Lubelszczy?nie

    Kilka zdjęć też wrzucę, a co :wink:
    Deski na elewację:

    Garaż z zewnątrz:


    I w środku:

    Lipa i buk - bardzo je lubię ...
  3. Dziennik Ged'a

    ŚRODA

    Ocieplenie czeka na wenę.
    Taczkowanie i grabkowanie trawników.



    CZWARTEK

    Przed budynkiem robię idealną płaską, matematyczną płaszczyznę. Powinienem się zmieścić w przedziale dokładności 0-1 cm, na 50 metrach.



    Dziś odwiedziłem wszystkie okoliczne kamieniołomy, składy ...
  4. Dziennik budowy RUBINA z pracowni MG Projekt

    Dzisiaj nareszcie udało się zalać strop nad niższą cześcią budynku (nad garażem).



    Ekipa rozpoczęła układać strop nad resztą budynku



    Oprócz tego wylane zostało nadproże nad oknem balkonowym, komin wreszcie wyrasta ponad pierwsze piętro, pojawiły się także ławy pod stopy, na których ...
  5. Domek na Lubelszczy?nie

    Elewacja zajmuje nam strasznie dużo czasu...Każda deska jest najpierw czyszczona żeby jej nadać fakturę, potem impregnowana, potem na to kolor. Do ostatniego etapu jeszcze nie dotarliśmy, może jutro zacznę, ciekawa jestem jak wyjdzie kolorek. A jak wieczorem wracam do domu to tak zmęczona jestem że od razu idę spać, ale trzeba dziennik uzupełnić od czasu do czasu, więc się dziś zmobilizowałam i piszę :)
    W domu nic nowego się nie pojawiło, ale ma się to zmienić w przyszłym ...
Strona 1 z 18