dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. B.Art i Lidex budują

    Po długim weekendzie mieliśmy jeszcze tydzień odpoczynku. Ekipa ma zacząć jutro i wreszcie ruszą ściany. Przez te ostatnie dwa tygodnie w zasadzie nic sie nie działo, poza tym, że złodzieje ukradli kabel prądowy - niespecjalnie miły przerywnik, ale do takich ekscesów trzeba sie chyba przyzwyczaić, na szczęście nie ukradli rozdzielnicy - pewnie nie mieli jej jak zabrać.
    Z postępów, zakupiłem 470 stempli 3 metrowych. Załatwiłem Jelcza na sobotę, załadowałem i rozładowałem ...
  2. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    ZASIALI NA DZIAŁCE TRAWKĘ, TRAWKĘ, OD KOŃCA DO KOŃCA TRAWKĘ, TRAWKĘ..
    Mam nadzieję, że ten tytuł nie ześle na nas jakiejś kontroli speców od narkotyków :roll:
    Sobota minęła parapetowo, niedziela niedzielnie i nadszedł poniedziałek. Przez dwa poprzednie dni tęsknym wzrokiem spoglądałam na naszą glebę. Pałałam żądzą siania!
    W poniedziałek nic już nie mogło nas powstrzymać.
    Rano chwyciłam szpadel i taczkę, żeby rozrzucić i rozwieźć jeszcze ...
  3. Dziennik budowy - APS 105+2G

    Cytat Napisał mark240
    Rownież buduje z moją ukochaną aps 105 + 2g, lecz lustrzane odbicie, projekt wybrany z tysiecy innych niekiedy podobnych domow, teraz wiem że rozmieszczenie jest idealne ( po małych zmianach), wygląd super a budowa pnie sie w góre. Uprawomocnione pozwolenie dostalismy 28 marca, 30 kwietnia zalewalismy strop nad parterem, a 15 maja wchodzi ciesla i będzie mozna myslec o robotach w srodku. Widziałem aps 105 + g w stanie surowym i powiem ze z 2 garazami jest bardziej funkcjonalny.
    Super, ...
  4. Dziennik Kasi i Bartka

    Dzisiaj był dzień szukania okien. Zostawiliśmy do wyceny w Oknoplaście, gdzieś przy Kościuszki (w dwóch miejscach) i przy wyjeździe na Górę Kalwarię po prawej stronie (to chyba był już Żabieniec). Już prawie też zamówiliśmy bramę ze Stolbramu, ale jeszcze poczekamy na inne wyceny.

    Na budowie dzisiaj deskowaliśmy strop a potem szalowaliśmy schody. Wolno to idzie, bo nasz pomocnik nie wrócił z domu i jakoś musimy sobie radzić w dwie osoby. Na szczęście zalewanie ...
  5. Dziennik Kasi i Zubra

    No, to mamy stan zero. :D

    Dzisiaj wylaliśmy chudy beton/my daliśmy B15, bardziej ze względu na pompę , a nie po to zeby przedobrzyć, nie mogliśmy lać z gruszki , gruszka do nas nie wjedzie/

    Sąsiedztwo w szoku ,że tak szybko i chwalą ekipę,że sprawna.
    Niestety nie możemy pochwalić hydraulika, biedaczysko 3 dni męczył się z ułożeniem kanalizacji. :evil: I pomylił gabinet z łazienką. :o

    No ale na kacu nie da sie pracować , ...
Strona 1 z 10