dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Vis a Vis C126 - budujemy z Keramzyt Projekt

    Montaż więźby zaczął się z jednodniowym opóźnieniem. KP o poślizgu uprzedził - super byłoby gdyby tak zawsze działał przepływ informacji. Panów do montażu znów jest trzech, opaleni na ciemny brąz, na naszej budowie słońca też im nie zabraknie, 30 stopniowe upały. Zaczęli bardzo sprawnie, widać że znają się na swojej robocie. Planują skończyć w środę 20 czerwca.



    ...
  2. Vis a Vis C126 - budujemy z Keramzyt Projekt

    Po zalaniu zamków na łączeniach ścian same ściany wyglądają znacznie lepiej niż na ostatnich zdjęciach ale i tak pozostały pęknięcia i wyszczerbienia. Mamy nadzieję, że Praefa lub Keramzyt-Projekt w jakiś sposób to wyrównają.
  3. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Dzisiaj ogólny zastój na budowie. Mój mąż po raz pierwszy od dłuższego czasu mógł sie wyspać do woli, bo nie musiał wcześnie wstawac i jechac. Poza tym, miał dzisiaj co innego do zrobienia a mianowicie położenie kafelek a raczej kafli ( 40x80 ) w mieszkaniu córki. Po południu jak wracałam z pracy zaczął padać deszcz no i ja tez nie mogłam pojechac na budowę. Jutro muszę to nadrobić.
  4. W-27.12a z wykuszem

    11.06.2007 (Ponieniałek) - Górale od dachu tylko podjechali na chwile powiedzieli, co trzeba kupić (ok. 50kg GWODZI). Nasz stały majster ciągle stawia ścianki działowe, idzie tak wolno bo jest sam :(.

    Wieczorem zwarta i gotowa, małżonka zaczęła malować podbitkę – miły widok wierzcie mi Ci to nie mogą tego doświadczyć :)

    12.06.2007 - Inwestor pojechał w delegacje, a górale zjawili się na budowie ok 12:00 po czym tel. do mnie:
    - " Chłopie my jak chcesz to ...
  5. Dom na wzgórzu

    Dziś czytając forum wychyliłem 250ml miodu pitnego Kurpiowskiego (Dwojniaka) - rewelacja!!! polecam wszystkim budującym przed trudnymi decyzjami ;) <zakupiłem w Borku przy stoisku z chlebem>
Strona 3 z 10