dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik TomKi

  2. FOTODZIENNIK - domek Sevage&Ivi ROSA

    uwaga uwaga!!w dniu dzisiejszym... kupiliśmy ... WANNĘ (emaliowaną)+ baterię + wąż+słuchawkę prysznicową+syfon+....!! wymiary wanny 120cm X70cm. Przeznaczenie: moczenie prania, pranie psa itd. Lokalizacja: kotłownia, zaraz obok pralki :))już stoi na swoim miejscu:)

    Ja dziś też "trochę" pokosiłam i poukłądałam styropianu na piętrze. A moje kochanie zamontowało nasz pierwszy STELAŻ DO KIBELKA!!:)))))))))))) jest super stabilny i już nie mogę się doczekąć ...
  3. Pelikan Kruków

    Niestety, przerwa w pracach wewnątrz domu przedłużyła się. Prawdopodobnie w poniedziałek nastąpi ciąg dalszy prac w łazience.
    Cieszymy się, że już prawie mamy gaz, firma zajmująca się doprowadzaniem gazu do domów, działała przez dwa ostatnie dni. Zostały tylko jakieś drobnostki.
    Dziś zamówiliśmy drzwi do górnego wc, muszą być specjalnie zrobione, gdyż jest tam przecież skos. Będą białe (firma nie ma wenge), a wzór bardzo podobny do pozostałych drzwi ...
  4. MILA w okolicach Poznania

    Ponieważ murarze już praktycznie finiszują, gdyż został tylko taras, ganek, słup oraz ścianki działowe, nad naszym domem pojawiła się:

  5. Dom w mimozach

    Świeżutki projekt naszej kuchni :)
    W związku z tym, że mamy dwa okna wymarzyła mi się ciemna kuchnia ala Wenge :wink: Zlew nie jak na obrazku jednokomorowy, ale półtorej komory z ociekaczem





Strona 1 z 9