dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - "Manuela"

    Cały czas walczę aby termin rozpoczęcia prac ustalony przeze mnie na 1 sierpnia został zrealizowany – jeszcze mam szansę (pozwolenie na budowę potrwa ok. 2 tygodnie, warunki techniczne przyłączy w zasadzie już mam).
    Dziś także geodetka przyznała się, że ma już dla mnie poprawione mapki (oczywiście bezpłatnie) – jutro je odbiorę. Zapytałem ją przy okazji o koszty wytyczania budynku – przy ośmiu załamaniach 280PLN – całkiem OK.
    Kolejna ...
  2. Dziennik budowy - "Manuela"

    14.06.2004 Moje starania o uzyskanie warunków zabudowy zmierzają ku szczęśliwemu (i utęsknionemu) zakończeniu. Telefonicznie sprawdziłem we wszystkich instytucjach wydających uzgodnienia w mojej sprawie, że wszystko jest załatwione i korespondencja do mojego Urzędu Miasta już została wysłana. A ile na tym zarobiła TPSA – aby dowiedzieć się czegokolwiek należy wykonać dziesiątki telefonów, odbijając się od działu do działu, od pokoju do pokoju. W każdym bądź razie ...
  3. Magi - czekając na wiosnę ...

    11-06-2004

    piątek

    Obowiązkowa kontrola na budowie. Dach coraz bardziej widoczny, ścianki rosną. Piknie. :lol: :wink:

    12-06-2004

    sobota

    Małżek dzisiaj mocno zbieszony zaczął chyba wojować z ytongiem. Zadzwonił do pana przedstawiciela i mu nagadał. Musiało go to mocno wkurzyć. „To” tzn zostało 5 palet ytonga 40 cm i dwie palety 20 cm. Najbardziej wkurzające jest to, że nie chcą tego od nas odebrać. ...
  4. Magi - czekając na wiosnę ...

    07-06-2004

    poniedziełek

    Pobudka o 6:15, śniadanko w biegu i jazda na działkę. Byłam umówiona na oficjalne przekazanie kluczy cieślom :lol: Córcia trochę protestowała ale w końcu wstała. Straszne, że tak musi ze mną jeździć a te pobudki i mnie z ogonkiem nie za bardzo pasuje się ciągać. Panowie przybyli trochę spóźnieni, ale w kwadransie studenckim się zmieścili. Wręczyli listę zakupów i zabrali się do pracy. Wiecie jakie było moje zdziwienie, ...
  5. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieci?stwa

    No ładnie budowa mi rośnie, a ja daleko w polu z moim dziennikiem. Ale już nadrabiam zaległości :D

    Budowę kontroluję codziennie. Ostatnio nawet miałam obawy, że Ci moi murarze coś nie tak budują, jednak dziś zmieniam swoje zdanie budują dobrze....aby nie chwalić dnia przed zachodem słońca. Po drodze wyszło wiele nieprzewidzianych wydatków - większy zakup cementu, dodatkowy piach, papa izolacyjna na fundament, którą zażyczył sobie mój kierownik budowy na fundament ...
Strona 1 z 4