dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Alter Ego zuzków

    Tutaj już po zalaniu chudziaka:




    No i kilka dni później pierwszy bloczek. Ta ręka to niestety majster. Mężuś nie pomyślał, by ustawić go samemu :(




    Potem pierwsza warstwa - cały dzień zabawy z poziomicami. Teściu narobił rabanu, że krzywo jak pieron. Tymczasem okazało się, że to ...
  2. Alter Ego zuzków

    aby nie było, że u nas wszystko pięknie i ładnie, pierwsza gruszka z betonem (i od razu pompą - jedyne 50 ton :) ) wjechała tylko jakiś metr za bramę. Na szczęście wysięgnik dostał do frontowej części wykopów i obyło się bez wożenia betonu taczkami. Ciekawe ile by zajęło przewiezienie 9m3 jedną parą taczek. Dopiero po wylaniu betonu i podsypaniu pod koła sporej kupki gruzu udało jej się odkopać.

  3. Dziennik budowy Darka i Agaty

    Miesiąc murarki za nami. Bywało różnie ... maj i czerwiec deszczowe jak nigdy :evil: :evil: :evil:
    Jednak trochę prac udało się zrobić * fundamenty, ściany zewnętrzne i część nadproży gotowa.
    Pozostały ściany wewnętrzne, kominy i reszta nadproży.
    Jak znajdę czas pomiędzy pracą, budową i spaniem to wrzucę parę zdjęć.
  4. Dziennik Myszy- reaktywacja

    jako ze mi sie posty zdublowały i nie da sie usunąc wszystkiego napiszę jeszcze, że dostałam na wynos katalog z pięknymi lampami i upatrzyłam sobie drzwi wewnętrzne, które ceną mnie nie zabiły.
    W tym tygodniu będziemy próbowac się oswoić z koncepcją mozaiki dębowej na podłodze w chałpie, - ciekawe czy sie uda :)
  5. Dziennik Myszy- reaktywacja

    Zdobycze dnia dzisiejszego:
    do mojej łazienki taka seria:

    a do łazienki Majki taka:




    Umordowaliśmy się dzisiaj nieźle w sklepie. Mamy też okazyjnie nabyty stelaż grohe, który i tak nie był za grosze, upatrzoną umywaleczke do małego kibelka i typy na kibelki. Szukamy pisuaru.
    ...
Strona 1 z 17